Genesis - najnowsza technologia w medycynie estetycznej

Genesis - najnowsza technologia w medycynie estetycznej

Genesis to zabieg laserowy, który został okrzyknięty prawdziwą rewolucją wfotoodmładzanie laserowe. Stosowany jest nie tylko do rewitalizacji skóry, ale również do poprawy jej kondycji i wyglądu. Posiada szeroki zakres zalet, a ponadto może być przeprowadzany przez cały rok, nawet na opalonej skórze. Jakie efekty zapewnia zabieg Genesis i dlaczego właśnie na niego warto się zdecydować?

Na czym polega zabieg Genesis?
Genesis to zabieg, który wykonuje się z zastosowaniem lasera najnowszej generacji. Emituje on mikrosekundowe impulsy, dzięki którym górna warstwa skóry ulega rozgrzaniu co jest sygnałem dla fibroblastów do rozpoczęcia procesów produkcji kolagenu. Dzięki nowym włóknom, skóra ulega zagęszczeniu. Staje się bardziej jędrna, elastyczna i wygładzona. Oprócz tego, że zyskuje młody wygląd poprawia się również jej struktura i koloryt.

W jakich przypadkach warto wykonać zabieg?
Z technologii Genesis można skorzystać w sytuacji, gdy chcemy przywrócić skórze twarzy i ciała młody wygląd, zminimalizować zmarszczki i inne oznaki starzenia. Poleca się go także na przebarwienia (przebarwienia po ciąży Warszawa) i blizny. Światło lasera pozwala również zamykać rozszerzone naczynka i likwidować rumień. Przynosi znakomite efekty u osób, które cierpią na trądzik różowaty lub pospolity.

Jakie są zalety zabiegu?
Genesis wyróżnia się wśród innych metod odmładzania swoimi wyjątkowymi zaletami. Przede wszystkim jest to zabieg który można wykonać o każdej porze roku - także latem. Wiele zabiegów laserowych nie może być wykonywanych w miesiącach, w których występuje duże nasłonecznienie i skóra może ulec uszkodzeniu. W przypadku Genesis nie ma tego problemu. Można również wykonać go na opalonej skórze, dlatego nie ma zaleceń, aby przed zabiegiem rezygnować z kąpieli słonecznych. Dodatkowo, metoda ta jest niemal całkowicie bezbolesna.  Warto jednak zaznaczyć, że jest to kwestia bardzo indywidualna i każdy pacjent może mieć inne odczucia podczas przeprowadzania zabiegu.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Łukasz Paluch flebolog

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Leasing drukarek DMD tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Salon mody Rzeszów IMPRESJA

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Tunel chłodniczy - niezbędny w wyposażeniu cukierni?

Tunel chłodniczy - niezbędny w wyposażeniu cukierni?

Obsługa sklepów internetowych - dlaczego warto ją zlecić?

Obsługa sklepów internetowych - dlaczego warto ją zlecić?

Wesele w hotelu – od czego zacząć?

Wesele w hotelu – od czego zacząć?