Jak wybrać odpowiednie miejsce na szkolenie

Jak wybrać odpowiednie miejsce na szkolenie

Wybór odpowiedniego miejsca na zorganizowanie szkolenia ma ogromny wpływ na efekt wspomnianego wydarzenia — nie tylko zaważy on na posiadanym budżecie, ale również na tonie oraz charakterze, klimacie wspomnianej konferencji. Nie od dziś wiadomo, że podstawą dobrego szkolenia będzie jego odpowiedni program, jednakże od wyboru miejsca również zależy dużo — ciekawe szkolenie można przeprowadzić jednakowo w hotelu w Polsce lub za jej granicami.

Warto zadbać, aby wspomniana przestrzeń była komfortowa, powinna gwarantować uczestnikom szkolenia miejsce noclegowe (w przypadku szkolenia kilkudniowego), przekąski oraz bar kawowy podczas trwania konferencji, a także możliwość zaznania innych atrakcji na świeżym powietrzu, które pozwolą się zrelaksować, odpocząć od ferworu pracy, a także nawiązać nowe znajomości lub zacieśnić kontakt przyjacielskie ze współpracownikami.
Na terenie województwa podkarpackiego idealnym miejscem na urządzenie szkolenia, które zapewni użytkownikom komfortowe miejsce pracy, jest Siedlisko Janczar zlokalizowane na Pstrągowej w pobliskiej okolicy Rzeszowa - http://www.siedliskojanczar.pl/blog/siedlisko-janczar---ciekawe-miejsce-na-szkolenie.html . Obiekt jest wyposażony w dość nowoczesną, a zarazem wygodną bazę noclegową, bazę gastronomiczną i przede wszystkim zaplecze konferencyjne. Klimatyzowane sale z dostępem do bezprzewodowego internetu wyposażone są z nagłośnienie, pełnowymiarowe ekrany projekcyjne, projektory multimedialne, a także flipcharty i nośniki DVD.
Wymienione sprzęty wraz z wysokim poziomem usług oraz oferowaną dyskrecją i kameralnością sprawiają, że Siedlisko Janczar wydaje się idealnym miejscem na zorganizowanie jednodniowego lub kilkudniowego szkolenia. Pracownicy kompleksu bardzo chętnie zajmują się organizacją dodatkowych atrakcji, np. przejażdżek konnych, biesiadowania przy ognisku lub wycieczek po ciekawych zakątkach terenu Podkarpacia. Baza szkoleniowa Siedliska Janczar spełnia najwyższe standardy.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Łukasz Paluch flebolog

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Leasing drukarek DMD tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Salon mody Rzeszów IMPRESJA

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jak utylizować tusze i tonery?

Jak utylizować tusze i tonery?

Jakie zalety ma gra w squasha?

Jakie zalety ma gra w squasha?

Strony produktowe - kiedy warto w nie zainwestować?

Strony produktowe - kiedy warto w nie zainwestować?