Jaki styl będzie dominował w kuchni 2022?

Jaki styl będzie dominował w kuchni 2022?

Kuchnie aranżowane w roku 2022 muszą być przede wszystkim wygodne w codziennym użytkowaniu, oryginalne, a także nawiązywać swoim designem do natury. W kuchniach będą dominować naturalne materiały oraz kolory zielone, które przepięknie będą się komponować z meblami wykonanymi z drewna i kamienia, jak również z lśniącymi płytkami. Styl dominujący w kuchniach na rok 2022 to przede wszystkim vintage i retro, ponieważ przedmioty wykonane we wspomnianym dekorze mają swój niepowtarzalny charakter, który doda wyjątkowego klimatu wnętrzu i jednocześnie urozmaicą aranżację.

Popularna kolorystyka do kuchni!
W roku 2022 do kuchni polecany są następujące kolory ścian: królować będzie zieleń i barwy neutralne, które będą stanowić wyjątkowe tło dla nietuzinkowych mebli z wyrazistymi dodatkami. Jak już wspomnieliśmy, modny będzie kolor zielony, chodzi nam przede wszystkim o dekor mięty czy eukaliptusa, jak również kolor butelkowy, a nawet szmaragdowy. Jeżeli na ścianach chcesz umieścić płytki, to ciekawym sposobem na wprowadzenie do wnętrza zieleni będzie wybranie zielonych szafek z czarnymi uchwytami i efektownymi przeszkleniami. Zieleń idealnie łączy się z kolorem drewna, szarością, a także oryginalną terakotą. Oczywiście w przestrzeni kuchni nie może zabraknąć czerni, szarości i bieli — są to barwy, które idealnie wyglądają razem i świetnie łączą się z innymi kolorami. Wspomniane odcienie świetnie sprawdzą się w aranżacjach minimalistycznych, nowoczesnych i loftowych.

Postaw na naturalne materiały
W 2022 kuchnie będą definiować aż trzy materiały: drewno, kamień oraz len, które pojawią się w aranżacjach na skutek wzmożonej popularności stylu boho, stylu rustykalnego oraz stylu japandi. Prawdziwym hitem w kuchennych aranżacjach będą drewniane stylowe meble kuchenne, które idealnie będą się komponowały wraz z dodatkami w postaci kamiennych desek do krojenia czy kamiennych blatów, a także wielkoformatowych płytek umieszczonych na ścianach. Nie możesz również zapomnieć o dodatkach lnianych, które będą wyrazistym i niezwykle surowym dodatkiem do praktycznej kuchni.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Łukasz Paluch flebolog

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Leasing drukarek DMD tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Salon mody Rzeszów IMPRESJA

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Dlaczego warto wybrać meble skórzane?

Dlaczego warto wybrać meble skórzane?

Jak duże mieszkanie kupić?

Jak duże mieszkanie kupić?

Warto wziąć pożyczkę na zakup nieruchomości?

Warto wziąć pożyczkę na zakup nieruchomości?