Negatywne opinie sprzedawców fotelików odnośnie adapterów Smart Kid Belt

Negatywne opinie sprzedawców fotelików odnośnie adapterów Smart Kid Belt

Sprzedawcy fotelików z kilku portali w Internecie od wielu miesięcy próbują zniechęcać rodziców do wyboru tańszego, wygodnego rozwiązania do przewożenia dzieci, jakim jest Smart Kid Belt. Określając adapter mianem "niebezpiecznego skracacza pasów", z uporem obstają przy swoim stanowisku. A przecież wystarczy prześledzić stronę producenta, aby znaleźć informację odnośnie tego, że Smart Kid Belt posiada niezbędne atesty i certyfikaty. Niektórym to jednak nie wystarcza, dlatego warto zapoznać się z analizą wyników najnowszych testów zderzeniowych.

Smart Kid Belt - innowacyjne rozwiązanie
Na początku przypomnijmy, czym tak naprawdę jest Smart Kid Belt, ponieważ urządzenie wciąż jest nowością na rynku, a w sieci można znaleźć wiele nieprawdziwych informacji na jego temat. Smart Kid Belt to wynalazek, za którym stoją Polacy. Osoby odpowiadające za jego konstrukcje, to specjaliści o ponad 20-letnim doświadczeniu w branży. Adapter został stworzony z myślą o dzieciach z grupy 2 i 3 (5-12 lat, 15-36 kg) aby mogły podróżować w samochodzie w sposób bezpieczny i komfortowy. Adapter można szybko zamontować w każdym pojeździe, w którym znajdują się pasy bezpieczeństwa. Następnie można go wyregulować w taki sposób, aby pasy przebiegały prawidłowo. Oprócz tego, że urządzenie jest uniwersalne i proste w obsłudze, to posiada również wiele innych zalet. Jest łatwo dostępne, lekkie i kompaktowe, a do tego tanie.

Kwestie bezpieczeństwa
Cena i wygoda to ogromne korzyści, jednak dla rodziców najważniejsze jest bezpieczeństwo. Na szczęście Smart Kid Belt jest w stanie je zapewnić. Do tej pory producent potwierdził to testami dynamicznymi zgodnymi z ECE 4404 i FMVSS 213, przeprowadzonymi w instytutach badawczych PIMOT i CALSPAN. Niedawno adapter przeszedł pomyślnie testy porównawcze Applus+ IDIADA. Wyniki i analiza dostępne są na stronie fundacji Jestem Potrzebny
Pomimo tego sprzedawcy fotelików uparcie twierdzą, że Smart Kid Belt nie zapewnia odpowiedniego bezpieczeństwa, jednak żaden z nich nie przedstawił na to wiarygodnych dowodów ani badań. Nie trudno się domyśleć, że chodzi tutaj o walkę z konkurencją, którą sprzedawcy prowadzą w wyjątkowo nieuczciwy sposób.

Opinie (5)

Edzia

2020-03-12 19:00:53

Adres IP:

*.*.*.59

Pani Kasiu nasz synio dopiero 14 miesięcy ma więc mały trochę na to, ale zainteresowałam się tematem bo siostra używa tego urządzenia i oni np. od początku mi mówili, że to fake jakiś i się tylko o kasę boją.
Kasia

2020-03-10 13:23:41

Adres IP:

*.*.*.30

A panie używają może takiego adaptera ?
Kasia

2020-03-10 13:22:16

Adres IP:

*.*.*.30

No właśnie. Żadnych wiarygodnych dowodów ze strony sprzedawców, którzy zachowują się jakby co najmniej byli reprezentantami producentów... a kupę rodziców postawionych w niezręcznej sytuacji. Co za ludzie to ja nie wiem.
Agnieszka

2020-03-09 17:05:03

Adres IP:

*.*.*.81

Sprzedawcy czują się w moim odczuciu zagrożeni popularnością urządzenia podtrzymującego jakim jest Smart Kid Belt ale czy słusznie ? Przecież adapter jest z tego co się orientuję dla dzieci w wieku od 5 lat wzwyż, do tego sposób w jaki chcą oczernić producenta to moim zdaniem mało profesjonalne zachowanie. Dużo ludzi posiadających takie urządzenie jest zdezorientowanych w napływie tych sprzecznych z prawdą i krzywdzących opinii jednak z tego co czytam zdecydowana większość po głębszej analizie pozostaje przy użytkowaniu. I słusznie bo sama należę do takiej grupy, mnie w decyzji utwierdził film na stronie fundacji zamieszczony w tym artykule.
Edzia

2020-02-25 13:36:02

Adres IP:

*.*.*.59

Na co to komu takie cyrki urządzać ja się pytam ? Dajcie biednym ludziom spokój z tymi aferami, zamiast wspólnie dbać o bezpieczeństwo najmłodszych tylko niepokoicie rodziców. Niech każdy używa wedle własnego przekonania najbardziej odpowiedniego dla siebie i swojego dziecka rozwiązania.

Zobacz firmy

Łukasz Paluch flebolog

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Leasing drukarek DMD tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Salon mody Rzeszów IMPRESJA

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Tunel chłodniczy - niezbędny w wyposażeniu cukierni?

Tunel chłodniczy - niezbędny w wyposażeniu cukierni?

Fotowoltaiczna wiata przystankowa

Fotowoltaiczna wiata przystankowa

Efekty po zabiegu mezoterapii igłowej

Efekty po zabiegu mezoterapii igłowej