Negatywne opinie sprzedawców fotelików odnośnie adapterów Smart Kid Belt

Negatywne opinie sprzedawców fotelików odnośnie adapterów Smart Kid Belt

Sprzedawcy fotelików z kilku portali w Internecie od wielu miesięcy próbują zniechęcać rodziców do wyboru tańszego, wygodnego rozwiązania do przewożenia dzieci, jakim jest Smart Kid Belt. Określając adapter mianem "niebezpiecznego skracacza pasów", z uporem obstają przy swoim stanowisku. A przecież wystarczy prześledzić stronę producenta, aby znaleźć informację odnośnie tego, że Smart Kid Belt posiada niezbędne atesty i certyfikaty. Niektórym to jednak nie wystarcza, dlatego warto zapoznać się z analizą wyników najnowszych testów zderzeniowych.

Smart Kid Belt - innowacyjne rozwiązanie
Na początku przypomnijmy, czym tak naprawdę jest Smart Kid Belt, ponieważ urządzenie wciąż jest nowością na rynku, a w sieci można znaleźć wiele nieprawdziwych informacji na jego temat. Smart Kid Belt to wynalazek, za którym stoją Polacy. Osoby odpowiadające za jego konstrukcje, to specjaliści o ponad 20-letnim doświadczeniu w branży. Adapter został stworzony z myślą o dzieciach z grupy 2 i 3 (5-12 lat, 15-36 kg) aby mogły podróżować w samochodzie w sposób bezpieczny i komfortowy. Adapter można szybko zamontować w każdym pojeździe, w którym znajdują się pasy bezpieczeństwa. Następnie można go wyregulować w taki sposób, aby pasy przebiegały prawidłowo. Oprócz tego, że urządzenie jest uniwersalne i proste w obsłudze, to posiada również wiele innych zalet. Jest łatwo dostępne, lekkie i kompaktowe, a do tego tanie.

Kwestie bezpieczeństwa
Cena i wygoda to ogromne korzyści, jednak dla rodziców najważniejsze jest bezpieczeństwo. Na szczęście Smart Kid Belt jest w stanie je zapewnić. Do tej pory producent potwierdził to testami dynamicznymi zgodnymi z ECE 4404 i FMVSS 213, przeprowadzonymi w instytutach badawczych PIMOT i CALSPAN. Niedawno adapter przeszedł pomyślnie testy porównawcze Applus+ IDIADA. Wyniki i analiza dostępne są na stronie fundacji Jestem Potrzebny
Pomimo tego sprzedawcy fotelików uparcie twierdzą, że Smart Kid Belt nie zapewnia odpowiedniego bezpieczeństwa, jednak żaden z nich nie przedstawił na to wiarygodnych dowodów ani badań. Nie trudno się domyśleć, że chodzi tutaj o walkę z konkurencją, którą sprzedawcy prowadzą w wyjątkowo nieuczciwy sposób.

Opinie (5)

Edzia

2020-03-12 19:00:53

Adres IP:

*.*.*.59

Pani Kasiu nasz synio dopiero 14 miesięcy ma więc mały trochę na to, ale zainteresowałam się tematem bo siostra używa tego urządzenia i oni np. od początku mi mówili, że to fake jakiś i się tylko o kasę boją.
Kasia

2020-03-10 13:23:41

Adres IP:

*.*.*.30

A panie używają może takiego adaptera ?
Kasia

2020-03-10 13:22:16

Adres IP:

*.*.*.30

No właśnie. Żadnych wiarygodnych dowodów ze strony sprzedawców, którzy zachowują się jakby co najmniej byli reprezentantami producentów... a kupę rodziców postawionych w niezręcznej sytuacji. Co za ludzie to ja nie wiem.
Agnieszka

2020-03-09 17:05:03

Adres IP:

*.*.*.81

Sprzedawcy czują się w moim odczuciu zagrożeni popularnością urządzenia podtrzymującego jakim jest Smart Kid Belt ale czy słusznie ? Przecież adapter jest z tego co się orientuję dla dzieci w wieku od 5 lat wzwyż, do tego sposób w jaki chcą oczernić producenta to moim zdaniem mało profesjonalne zachowanie. Dużo ludzi posiadających takie urządzenie jest zdezorientowanych w napływie tych sprzecznych z prawdą i krzywdzących opinii jednak z tego co czytam zdecydowana większość po głębszej analizie pozostaje przy użytkowaniu. I słusznie bo sama należę do takiej grupy, mnie w decyzji utwierdził film na stronie fundacji zamieszczony w tym artykule.
Edzia

2020-02-25 13:36:02

Adres IP:

*.*.*.59

Na co to komu takie cyrki urządzać ja się pytam ? Dajcie biednym ludziom spokój z tymi aferami, zamiast wspólnie dbać o bezpieczeństwo najmłodszych tylko niepokoicie rodziców. Niech każdy używa wedle własnego przekonania najbardziej odpowiedniego dla siebie i swojego dziecka rozwiązania.

Zobacz firmy

Marketing farmaceutyczny Neovinci

Puławska 14
02-512 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Salon mody Rzeszów IMPRESJA

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Mesologic Systems Urządzenia do karboksyterapii

Wyszyńskiego 62
05-220 Zielonka

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Negatywne opinie sprzedawców fotelików odnośnie adapterów Smart Kid Belt

Negatywne opinie sprzedawców fotelików odnośnie adapterów Smart Kid Belt

Czy coaching to skuteczny sposób na rozwój osobisty?

Czy coaching to skuteczny sposób na rozwój osobisty?

Jak wybrać odpowiednie miejsce na szkolenie

Jak wybrać odpowiednie miejsce na szkolenie