Rodzaje i zastosowanie maszyn cukierniczych

Rodzaje i zastosowanie maszyn cukierniczych

Szukasz efektownych rozwiązań technologicznych do wyposażenia piekarni lub cukierni? Polski producent Hasborg specjalizuje się w produkcji wysokogatunkowej klasy urządzeń, które przeznaczone są między innymi do formowania ciastek. Wieloletnia działalność firmy w branży umożliwia ciągły rozwój, dzięki któremu możliwa jest produkcja automatów do formowania i dekorowania ciastek, wypieku rozmaitych rodzajów ciastek, a także linii produkcyjnych. Wszystkie urządzenia od Hasborg pozwalają produkować niezwykle smaczne słodkości w postaci bez, muffinów, kokosanek, pierniczków czy markiz.

Maszyny do formowania ciastek i profesjonalnego wypieku
Dużą popularnością cieszą się maszyny formujące, które znacznie usprawniają proces produkcji wszelakiego rodzaju ciastek i ciasteczek. Maszyny do formowania ciastek różnią się od siebie ilością pojemników przeznaczonych na ciasto lub polewę, dzięki czemu można dowolnie personalizować urządzenia przeznaczone do procesów produkcji. Warto wspomnieć, że maszyny do formowania ciastek umożliwiają tworzenie ciastek nadziewanych, ciastek dostępnych w kilku kolorach, a także ciastek z polewą. Jedną z najważniejszych maszyn w każdej cukierni będzie piec cukierniczy, który charakteryzuje się dużą izolacją cieplną, a także długim czasem utrzymywania właściwej temperatury, co gwarantuje nie tylko zredukowanie kosztów eksploatacyjnych, ale również utrzymanie sprawnego procesu produkcji.

Dekorowanie ciastek na najwyższym poziomie
W cukierni nie może zabraknąć profesjonalnych urządzeń do rozpuszczania oraz temperowania czekolady, którą będą zdobione zgrabne wypieki. Oblewarki do czekolady umożliwiają estetyczne polanie ciasteczek w całości przy pomocy czekolady lub innej polewy, która jest równomiernie dozowana. Marka Hasborg oferuje również temperówki, dzięki którym możliwe jest powstanie smakowitych pralin o wielu smakach oraz formach. Wszystkie maszyny cukiernicze Hasborg są łatwe w obsłudze oraz zapewniają wysokiej jakości produkty końcowe.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Łukasz Paluch flebolog

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Leasing drukarek DMD tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Salon mody Rzeszów IMPRESJA

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jak utylizować tusze i tonery?

Jak utylizować tusze i tonery?

Jaki styl będzie dominował w kuchni 2022?

Jaki styl będzie dominował w kuchni 2022?

Meble na wymiar- zalety i wady

Meble na wymiar- zalety i wady