Dietetyk Rzeszów

al. Rejtana 49/8,
35-310 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Dobry dietetyk to gabinet świadczący kompleksową opiekę w zakresie zdrowego żywienia. Gabinet jest częścią sieci poradni Dobry Dietetyk ,które odnotowują bardzo dynamiczny rozwój w Polsce, ponieważ jest ich obecnie już ponad 350. Poradnia oferuje wysoki standard usług, który pozwala pacjentom zrealizować założone cele w sposób bezpieczny i skuteczny. Poradnia została wielokrotnie odznaczona wyróżnieniami i certyfikatami, które stanowią dowód rzetelnego podejścia, zaangażowania i skuteczności terapii.

Oferta skierowana jest do pacjentów z rozmaitymi problemami, nie tylko tymi, które dotyczą nadmiernej wagi. Mogą skorzystać z niej osoby, dla których problemem jest zbyt niska waga i chciałyby w bezpieczny sposób uzyskać pełniejsze kształty. Pomoc dietetyka jest rekomendowana również każdej osobie, która zaniepokojona jest wynikami kontrolnymi lub która boryka się z poważnym schorzeniem lub inną dolegliwością.
W każdym z tych przypadków właściwa dieta jest podstawą do tego, aby cieszyć się pełnią zdrowia. Pacjenci, którzy korzystają z terapii najczęściej odnoszą sukces w postaci osiągnięcia założonego celu. Historie części z nich można przeczytać na stronie www poradni. Program żywieniowy, który jest układany pod indywidualne potrzeby każdego pacjenta, ukierunkowany jest na wypracowanie stałych nawyków żywieniowych, które po zakończeniu diety pozwolą kontynuować zdrowe zmiany, zamiast skutkować efektem jojo.


Gabinet jest prowadzony przez mgr Elżbietę Noculak. Jest to specjalista ds. żywienia z dużym doświadczeniem, a także członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Regularnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach, uaktualniając i rozszerzając wiedzę. Dzięki temu może oferować swoim pacjentom jeszcze wyższy standard usług. Plany żywieniowe opiera zawsze o stan zdrowia pacjenta, aby dopasować odpowiedni rodzaj terapii do indywidualnych potrzeb.

Dietetyk Rzeszów (2)

Mariusz

2020-08-06 11:58:03

Adres IP:

*.*.*.40

Elżbieta Noculak to pierwszy dietetyk, który naprawdę mi pomógł. Specjalistka uważnie wysłuchała moich dolegliwości a następnie dobrała spersonalizowaną dla mnie dietę. Wygląda na to, że będzie to współpraca, która przyniesie mi świetne efekty!

ocena

5
Asia

2019-05-12 12:44:16

Adres IP:

*.*.*.67

Jestem na diecie już kilka tygodni, czuję się o wiele lepiej na planie żywieniowym przygotowanym pod okiem specjalisty. Mój organizm też bardzo dobrze reaguje. Jak dotąd wszystko idzie zgodnie z planem.

ocena

5

Inne firmy

Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa dr Parda

Gruszek i Jabłuszek 7
05-502 Piaseczno

Średnia Ocena

5/5
Richd.Anders Polska - Producent kantówek

Kolejowa 13
37-220 Kańczuga

Średnia Ocena

5/5
Van Pur

Cybernetyki
02-677 Warszawa

Średnia Ocena

3.3/5

Losowe komentarze

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Bania Franciszek - Uslugi ogólnobudowlane? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę...

Znasz pracodawcę Bania Franciszek - Uslugi ogólnobudowlane?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Pomost. Budowlane materialy? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy?...

Znasz pracodawcę Pomost. Budowlane materialy?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Rakowski Grzegorz Firma Ogólnobudowlana? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę...

Znasz pracodawcę Rakowski Grzegorz Firma Ogólnobudowlana?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Maxton Design - tuning sklep

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5
Restauracja Folwark Rzeszów

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Łukasz Paluch flebolog

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Tunel chłodniczy - niezbędny w wyposażeniu cukierni?

Tunel chłodniczy - niezbędny w wyposażeniu cukierni?

Jakie zalety ma gra w squasha?

Jakie zalety ma gra w squasha?

Profesjonalne środki czystości stosowane w hotelach

Profesjonalne środki czystości stosowane w hotelach