Dietetyk Rzeszów

al. Rejtana 49/8,
35-310 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Dobry dietetyk to gabinet świadczący kompleksową opiekę w zakresie zdrowego żywienia. Gabinet jest częścią sieci poradni Dobry Dietetyk ,które odnotowują bardzo dynamiczny rozwój w Polsce, ponieważ jest ich obecnie już ponad 350. Poradnia oferuje wysoki standard usług, który pozwala pacjentom zrealizować założone cele w sposób bezpieczny i skuteczny. Poradnia została wielokrotnie odznaczona wyróżnieniami i certyfikatami, które stanowią dowód rzetelnego podejścia, zaangażowania i skuteczności terapii.

Oferta skierowana jest do pacjentów z rozmaitymi problemami, nie tylko tymi, które dotyczą nadmiernej wagi. Mogą skorzystać z niej osoby, dla których problemem jest zbyt niska waga i chciałyby w bezpieczny sposób uzyskać pełniejsze kształty. Pomoc dietetyka jest rekomendowana również każdej osobie, która zaniepokojona jest wynikami kontrolnymi lub która boryka się z poważnym schorzeniem lub inną dolegliwością.
W każdym z tych przypadków właściwa dieta jest podstawą do tego, aby cieszyć się pełnią zdrowia. Pacjenci, którzy korzystają z terapii najczęściej odnoszą sukces w postaci osiągnięcia założonego celu. Historie części z nich można przeczytać na stronie www poradni. Program żywieniowy, który jest układany pod indywidualne potrzeby każdego pacjenta, ukierunkowany jest na wypracowanie stałych nawyków żywieniowych, które po zakończeniu diety pozwolą kontynuować zdrowe zmiany, zamiast skutkować efektem jojo.


Gabinet jest prowadzony przez mgr Elżbietę Noculak. Jest to specjalista ds. żywienia z dużym doświadczeniem, a także członek Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Regularnie bierze udział w szkoleniach i konferencjach, uaktualniając i rozszerzając wiedzę. Dzięki temu może oferować swoim pacjentom jeszcze wyższy standard usług. Plany żywieniowe opiera zawsze o stan zdrowia pacjenta, aby dopasować odpowiedni rodzaj terapii do indywidualnych potrzeb.

Dietetyk Rzeszów (2)

Mariusz

2020-08-06 11:58:03

Adres IP:

*.*.*.40

Elżbieta Noculak to pierwszy dietetyk, który naprawdę mi pomógł. Specjalistka uważnie wysłuchała moich dolegliwości a następnie dobrała spersonalizowaną dla mnie dietę. Wygląda na to, że będzie to współpraca, która przyniesie mi świetne efekty!

ocena

5
Asia

2019-05-12 12:44:16

Adres IP:

*.*.*.67

Jestem na diecie już kilka tygodni, czuję się o wiele lepiej na planie żywieniowym przygotowanym pod okiem specjalisty. Mój organizm też bardzo dobrze reaguje. Jak dotąd wszystko idzie zgodnie z planem.

ocena

5

Inne firmy

Stalgast sp. z o.o.

Staniewicka 5
03-310 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Kanet Meble Rzeszów

Rudna Wielka 62A
36-054 Mrowla

Średnia Ocena

5/5
Reas Garden


Średnia Ocena

3.3/5

Losowe komentarze

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Bgs Firma Budowlana Jerzy Garbino? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy?...

Znasz pracodawcę Bgs Firma Budowlana Jerzy Garbino?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Gringras Józef - Zaklad blacharski? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy?...

Znasz pracodawcę Gringras Józef - Zaklad blacharski?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Termo-Bud S. Perchlicki? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy? Zapraszamy...

Znasz pracodawcę Termo-Bud S. Perchlicki?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Dr Paulina Siastała - certyfikowany lekarz medycyny estetycznej i Anti-Aging

al. Jana Pawła II 11
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Ośrodek Terapii COGITO - diagnoza psychologiczna Rzeszów

Warszawska 82
35-205 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
LoveLongLife liofilizowane warzywa

Lwowska 142/7A
35-301 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Wesele w hotelu – od czego zacząć?

Wesele w hotelu – od czego zacząć?

Co składa się na sukces cukierni?

Co składa się na sukces cukierni?

Jaki styl będzie dominował w kuchni 2022?

Jaki styl będzie dominował w kuchni 2022?