Dom weselny Pstrągowa - Siedlisko Janczar
Pstrągowa 815,
38-121 Pstrągowa
Ostatnio szukana: 2022-08-17
Wyszukiwana: 1809 razy
5/5
Średnia Ocena
na podstawie 6 ocen
5
Poziom obsługi klienta
5
Jakość wykonanej usługi/produktu
5
Polecił(a)bym tę firmę znajomym
Siedlisko Janczar to ośrodek wypoczynkowy zlokalizowany w Pstrągowej na terenie województwa podkarpackiego, który znajduje się w niedalekiej okolicy od Rzeszowa i Strzyżowa. Siedlisko Janczar jest miejscem, w którym można wypocząć wraz z rodziną, przyjaciółmi lub drugą połówką od zgiełku miasta i codziennych obowiązków — każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
Siedlisko Janczar to nie tylko hotel, ale również
dom weselny Pstrągowa, w którym można zorganizować wyjątkowe przyjęcie weselne dla rodziny oraz przyjaciół. Do wyboru dla przyszłych Państwa Młodych jest Karczma oraz Chata Weselna, w której można zorganizować wesele w stylu rustykalnym. Eleganckie przeszklenia świetnie komponują się z dekorem drewna, dzięki czemu będą stanowić idealne tło dla jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu.
Chata Weselna w Siedlisku Janczar to okrągła sala całoroczna klimatyzowana, która pomieści nawet do 180 osób. Kompleksowa obsługa przyjęcia weselnego przez pracowników Siedliska Janczar gwarantuje Nowożeńcom miło spędzony czas w towarzystwie najbliższych, dzięki czemu ten wyjątkowy dzień zamiast ze stresem będzie kojarzył się wyłącznie z miłymi wspomnieniami. W ofercie Siedliska Janczar możliwe jest również organizowanie przyjęć weselnych od 30 do 70 osób, które zostaną wzbogacone znakomitą kuchnią z możliwością wyboru dań wegetariańskich.
Siedlisko Janczar oferuje Młodej Parze w prezencie komfortowy pokój małżeński ze śniadaniem w dniu wesela. W cenie zestawu weselnego Państwo Młodzi otrzymują lampkę wina musującego na toast dla gości, możliwość indywidualnego wyboru menu, od którego zależna będzie cena wydarzenia, a także dekorację stołów kompozycjami żywych kwiatów i powitanie chlebem i solą. Na życzenie klientów przygotowywane są dodatkowo: pieczone prosię z farszem, stół wiejski, a także stół słodkości. Siedlisko Janczar na Pstrągowej jest idealnym miejscem na udane przyjęcie weselne!
Siedlisko Janczar w Pstrągowej zajmuje się organizacja spotkań towarzyskich i biznesowych. Ośrodek świadczy kompleksowe usługi rekreacyjno-sportowe. W ofercie możemy znaleźć przejażdżki konne, painball, organizację wesel w Rzeszowie, kuligów, imprez firmowych. Istnieje możliwość skorzystania z warsztatów tanecznych lub ceramicznych. Siedlisko Janczar prowadzi karczmę, oferującą szeroki wybór potraw regionalnych oraz staropolskich. Daje także możliwość skorzystania ze strefy basenowej oraz spa. Oferuje komfortowe noclegi zarówno dla grup zorganizowanych, jak i osób indywidualnych.
2021-09-18 21:09:57
Adres IP:
*.*.*.61
ocena
5