Meble Resmar Stylowe łóżka

Nienadówka 164,
36-052 Nienadówka

3.3/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

3

Poziom obsługi klienta

3

Jakość wykonanej usługi/produktu

3

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Meble Resmar to blog prowadzony przez firmę zajmującą się wyrobem i sprzedażą mebli- Resmar. Działa ona wiele lat w branży, dzięki czemu ma duże doświadczenie oraz wiedzę na temat aranżacji wnętrz. Zamieszczane na blogu artykuły są pełne porad i inspiracji, dzięki czemu opisywane stylizacje każdy może stworzyć w swoim domu czy mieszkaniu. Teksty opisują modne style i kolory salonów, pokojów dziecięcych czy sypialni. Dołączane są także co nich zdjęcia przykładowych mebli ze sklepu Resmar.

 

Resmar to szeroka oferta mebli codziennego użytku, stworzona dla domów i mieszkań. Wśród dostępnych mebli można nabyć między innymi kuchnie, meblościanki, łóżka, meble tapicerowane oraz stoły i krzesła. 


Resmar specjalizuje się zarówno w dystrybucji mebli, jak też w produkcji własnych. Wytwarzanie mebli odbywa się w firmowym zakładzie stolarskim. Zależnie od rodzaju wybranych przez klienta materiałów, fronty mebli mogą być fornirowane lub lakierowane. Firma Resmar realizuje zlecenia nie tylko dla klientów prywatnych,, ale również dla firm i instytucji. Poza tym firma oferuje również możliwość wykonywania projektów aranżacji wnętrz kuchennych, uzależnionych ściśle od preferencji każdego z klientów. 


Salony firmy Resmar znajdują się w Mielcu, w Janowie Lubelskim i w Nisku. To opcja nie tylko dla osób, które wolą robić zakupy w formie stacjonarnej, ale również dla każdego, kto poszukuje inspiracji, ponieważ na ekspozycji można podejrzeć propozycje aranżacji z wykorzystaniem oferowanych mebli. Klienci mogą liczyć również na fachowe doradztwo personelu, otwartego na dialog i indywidualne potrzeby. 


Sklep internetowy oferuje za to wyjątkowa wygodę, ponieważ wystarczy przejść przez prosty i nieskomplikowany proces zakupowy, wybierając poszczególne meble i składając zamówienie. Firma zapewnia szybkość dostaw oraz pełne bezpieczeństwo transakcji. W sklepie online często można również natrafić na ciekawe promocje. Dostępny jest również dział "outlet", w którym meble można kupić jeszcze taniej. 


Produkowane oraz dystrybuowane meble charakteryzują się niezwykłą jakością oraz doskonałym wykończeniem. Dzięki temu są ściśle dopasowane do potrzeb klientów. 


Resmar podczas całej swojej działalności, której okres wynosi ponad 20 lat, zdążył zdobyć zaufanie na rynku i zbudować silną markę o konkurencyjnej pozycji. Dzięki temu decydując się na meble tej firmy można mieć pewność słusznego wyboru. Zapewnienia te nie są jedynie pustymi słowami, gdyż za nimi stoją liczby, które potwierdzają, że 97,3% klientów jest usatysfakcjonowanych z wyboru oferty.

Meble Resmar Stylowe łóżka (3)

resmarklient

2019-05-25 00:00:00

Adres IP:

*.*.*.4

Miła i profesjonalna obsługa, podchodzą ze rozumieniem do potrzeb klienta. Kupowałam meble do salonu i sypialni. Polecam rozkładany stół.

ocena

5
Gosia

2019-05-08 23:04:59

Adres IP:

*.*.*.32

Firma resmar ma piekne stylowe łóżka których jestem posiadaczką, rodzina zadowolona pieknie sie prezentuje.

ocena

5
Znasz pracodawcę Meble Resmar Zenon Marszał?

2018-06-19 20:55:27

Adres IP:

*.*.*.183

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Meble Resmar Zenon Marszał? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy? Zapraszamy do pisania w komentarzach swoje pytania. Jeżeli byłeś lub nadal jesteś pracownikiem firmy Meble Resmar Zenon Marszał zapraszamy również do opisywania swoich doświadczeń i wrażeń o firmie.

Powiązane artykuły

Inne firmy

Mati-Met Kraków

Orzeszkowej 28
37-450 Brandwica

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Domek Radawa


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Fabryka Masy - Suplementacja i trening dla sportowców


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Salata Tadeusz Uslugi Remontowo-Budowlane? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę...

Znasz pracodawcę Salata Tadeusz Uslugi Remontowo-Budowlane?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Pol Art. Jackowski A.? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy? Zapraszamy do...

Znasz pracodawcę Pol Art. Jackowski A.?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Czerczak Janusz - Zaklad budowlano - dekarski? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego...

Znasz pracodawcę Czerczak Janusz - Zaklad budowlano - dekarski?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Leasing drukarek DMD tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
LINEA chemia do hoteli

Pogwizdów Nowy 662
36-062 Zaczernie

Średnia Ocena

5/5
Salon mody Rzeszów IMPRESJA

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Jak wybrać odpowiednie miejsce na szkolenie

Jak wybrać odpowiednie miejsce na szkolenie

Strony produktowe - kiedy warto w nie zainwestować?

Strony produktowe - kiedy warto w nie zainwestować?

Czy warto zainwestować w linie do produkcji ciastek?

Czy warto zainwestować w linie do produkcji ciastek?