Schody z drewna StolArts

Aleja Armii Krajowej 4A,
35-307 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Pochodzące z Przeworska przedsiębiorstwo StolArts jest obecnie jednym z wiodących producentów wyposażenia wykonanego ze świetnej jakości drewna. Firma posiada doskonale zaopatrzone zaplecze, składające się z nowoczesnych maszyn umożliwiających hurtową produkcję. Świetnie wykwalifikowani stolarze i konstruktorzy czuwają nad prawidłową pracą maszyn, co znacznie usprawnia procesy wytwórcze i pozwala tworzyć naprawdę złożone realizacje. 


StolArts specjalizuje się w produkcji bardzo dobrej jakości, drewnianych schodów giętych i samonośnych, schodów na betonowej konstrukcji i schodów z częściami wykonanymi ze stali nierdzewnej. Drewno pięknie ociepla i ozdabia wnętrze, czyniąc je bardziej przytulnym. Elementy tego surowca znajdujemy m.in. w stylu skandynawskim, nowoczesnym, industrialnym lub klasycznym. Schody Podkarpacie i balustrady oferowane przez polskiego producenta mogą się znaleźć zarówno w domu prywatnym, jak i w przestrzeni użytkowej. StolArts wykonuje także projekty na zamówienie. Realizacje te powstają w oparciu o sugestie i preferencje klientów. W efekcie powstają zindywidualizowane elementy wyposażenia, idealnie dopasowane do oczekiwań zleceniodawców. 


StolArts daje również możliwość składania zamówień w zakresie stolarki artystycznej. Tworzone w należących do firmy halach i pracowniach produkty są wykonywane z ogromną dbałością o szczegóły. Kunszt wykonania widać gołym okiem, a doskonałej jakości drewno i materiały wykorzystane do produkcji gwarantują wybory solidne, odporne i estetyczne.


Oferta firmy StolArts skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw, zajmujących się dystrybucją wyposażenia drewnianego. Placówka na wielu klientów w kraju i za granicą, a jej misją jest dostarczanie na rynek polski i europejski doskonałej jakości schodów, balustrad, altan oraz zadaszeń.

Schody z drewna StolArts (2)

STOLARTS

2020-08-26 15:18:48

Adres IP:

*.*.*.71

Poszukujesz nowoczesnych rozwiązań w zakresie wykończenia wnętrz? Zachęcamy do zaznajomienia się z wysokiej klasy oferty rekomendowanego przedsiębiorstwa meblowego Stolarts, które funkcjonuje na rozległą skalę na obszarze praktycznie całego kraju. Proponujemy naszym Klientom artystyczne balustrady, altany, schody drewniane, akcesoria z zakresu stolarki artystycznej i inne. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

ocena

5
Bogdan

2018-05-03 23:43:02

Adres IP:

*.*.*.65

Firma Stolarts zajmuję się produkowaniem schodów: drewnianych, samonośnych, z elementami stali nierdzewnej oraz giętych. Produkty zapewniają bezpieczeństwo i komfort , zapewniają niepowtarzalny charakter wnętrz.

ocena

5

Inne firmy

Van Pur

Cybernetyki
02-677 Warszawa

Średnia Ocena

3.3/5
Siedlisko Janczar w Pstrągowej Wesela Rzeszów

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5
RAIL-SERVICE Sp.z o.o.

Warszawska 71
35-230 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Cebula Marian - Zaklad kamieniarski - Wyroby gotowe? Zastanawiasz się czy warto aplikować na...

Znasz pracodawcę Cebula Marian - Zaklad kamieniarski - Wyroby gotowe?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Rembud. Hurtownia materialów budowlanych. Niebojewska J.? Zastanawiasz się czy warto aplikować...

Znasz pracodawcę Rembud. Hurtownia materialów budowlanych. Niebojewska J.?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Wellebit Borner sp. z o.o.? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy?...

Znasz pracodawcę Wellebit Borner sp. z o.o.?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Rad-Pol żyrandole nowoczesne

Sadowa 56
05-800 Pruszków

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Marketing farmaceutyczny Neovinci

Puławska 14
02-512 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
PFR pożyczka hipoteczna dla firm

KRÓLA KAZIMIERZA 7/2
35-061 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Jak wybrać odpowiednie miejsce na szkolenie

Jak wybrać odpowiednie miejsce na szkolenie

Strony produktowe - kiedy warto w nie zainwestować?

Strony produktowe - kiedy warto w nie zainwestować?

Czy warto zainwestować w linie do produkcji ciastek?

Czy warto zainwestować w linie do produkcji ciastek?