Tunel chłodniczy - niezbędny w wyposażeniu cukierni?

Tunel chłodniczy - niezbędny w wyposażeniu cukierni?

Aby stworzyć profesjonalną cukiernię, potrzebne będą odpowiednie maszyny do formowania, wypieku oraz dekoracji ciasteczek. Pyszne wypieki są jednymi z naszych ulubionych słodyczy, a do ich produkcji niezbędne są specjalne urządzenia. Wielu z nas kocha ciasteczka i praliny z czekoladą. Aby takie produkty powstały potrzebne są urządzenia do czekolady lub innej polewy oraz odpowiedni tunel chłodzący.

Na czym polega działanie tego urządzenia?

Tunel chłodniczy służy temu, by obniżyć temperaturę produktów polanych czekoladą lub inną polewą. Urządzenie jest kompatybilne z oblewarką Luxor, której zadaniem jest nakładanie na ciasteczka polewy w określony sposób.

Jak działa tunel chłodniczy?

Tunel chłodniczy od Hasborg pracuje dzięki zimnemu powietrzu, które przemieszcza się w kanałach specjalnego obiegu zamkniętego. Poprzez zastosowanie dwukomorowej konstrukcji i systemu chłodzenia przeciwprądowego, produkt jest w pierwszej strefie dostarczany wprost pod strumień zimnego powietrza. Do drugiej części maszyny trafia ogrzane od produktów powietrze, gdzie ulega ono ponownemu schłodzeniu. Dzięki szybkości pracy i zachowywaniu wysokiej jakości produktów końcowych, tunel wyraźnie usprawni pracę każdej cukierni oraz uczyni ją bardziej wydajną.

Konstrukcja tunelu chłodniczego

Do wykonania tunelu chłodniczego Hasborg zastosowano wysokiej jakości stal nierdzewną oraz panele wykonane z tworzyw sztucznych, dopuszczonych do użytku z produktami spożywczymi. W wyposażeniu maszyny znajduje się także pneumatyczny moduł sterujący taśmą z możliwością regulacji jej napięcia, system zapewniający kontrolę temperatury oraz solidne systemy otwierania pokryw tunelu. Istnieje również możliwość zastosowania spersonalizowanej taśmy z logo firmy, która wykorzystuje tunel. Maszyna jest wydajna, energooszczędna, ekologiczna i zapewnia wysokiej jakości produkty końcowe. Czego chcieć więcej?


Tunel chłodniczy z oferty firmy Hasborg przeznaczony jest do profesjonalnego użytku w dużych zakładach produkcyjnych. Maszyna może pracować w ciągu technologicznym wraz z oblewarką Luxor, co dodatkowo rozwinie działalność cukierni i zapewni produkcję wielu pysznych wyrobów piekarniczych. Oferta firmy Hasborg przeznaczona jest dla wszystkich, którzy szukają wysokiej jakości maszyn, działających wydajnie, ekologicznie i energooszczędnie.

Opinie (0)

Zobacz firmy

Łukasz Paluch flebolog

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
Leasing drukarek DMD tonery

Al. Sikorskiego 2/7
35-304 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Salon mody Rzeszów IMPRESJA

Sobieskiego 10
35-001 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Podobne artykuły

Jak mierzyć skuteczność pozycjonowania strony?

Jak mierzyć skuteczność pozycjonowania strony?

Stylowe meble do salonu

Stylowe meble do salonu

Jak wybrać odpowiednie miejsce na szkolenie

Jak wybrać odpowiednie miejsce na szkolenie