Hasborg - piece cukiernicze

Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa

4.4/5

Średnia Ocena
na podstawie 9 ocen

4

Poziom obsługi klienta

4

Jakość wykonanej usługi/produktu

4

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Producent maszyn cukierniczych HASBORG to marka o światowej renomie. Dzięki pomysłowości i aktywności zatrudnianych specjalistów, firma rozpoznawalna jest jako najbardziej konkurencyjna na rynku. Przedsiębiorstwo Hasborg posiada innowacyjnym oraz świetnie zaopatrzonym zakładem produkcyjnym, gdzie formowane są wysokiej standardu wyposażenie piekarni i cukierni. Centrala firmy zlokalizowana jest w Rakszawie na terenie województwa Podkarpackiego. Na ofertą producenta składają się  maszyny formujące, maszyny piekarnicze, maszyny do ciastek nadziewanych, maszyny do produkcji ciastek kruchych, maszyny do blatów biszkoptowych, różnego przeznaczenia linie produkcyjne czy ubijaczki oraz inne niezbędnych elementów do wyposażenia piekarni i cukierni.


Zobacz inne serwisy www z   Producent maszyn piekarniczych HASBORG:


Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG przez cały czas modernizuje swoje urządzenia, dostarczając swoim nabywcom najlepsze produkty, umożliwiające wytwarzanie powtarzalnych, estetycznych i przepysznych ciastek oraz słodyczy. Firma Hasborg oferuje zasobny wybór pełnych linii przemysłowych, jak i poszczególnych urządzeń w postaci maszyn formujących ciastka i oblewarek do czekolady. Każde spośród urządzeń i maszyn dostępnych w ofercie jest całkowicie bezawaryjne i energooszczędne. Oferowane przez Hasborg maszyny wytwarzają min. ciastka kruche, piernikowe, bezowe o wielu formach i kolorach, nadziewane i z polewą.


Lista stron www dla  HASBORG:
Jak zautomatyzowac produkcję w branży cukierniczej i piekarniczej?
Maszyny cukiernicze - rodzaje i przeznaczenie
Jakie maszyny przydadzą się w małej cukierni?
Wyposażenie cukierni - sprawdzone maszyny cukiernicze
O czym warto pamiętać, wyposażając cukiernię?
Linie do pierników - jakie maszyny cukiernicze?
Jak zbudować linię do ciastek kruchych?


Wszystkie maszyny można dostosować do potrzeb klienta poprzez instalację dodatkowych funkcji Maszyny cukiernicze i piekarnicze HASBORG oferuje zarówno wyposażenie dla dużych zakładów produkcyjnych, jak i małych cukierni, kuchni hotelowych czy restauracji.   Urządzenia proponowane przez producenta Hasborg wyposażono w przejrzysty panel zarządzania oraz wielojęzyczne menu. Stała łączność z serwisem pozwala na wprowadzanie aktualizacji ustawień lub napraw na odległość bez potrrzeby wyjazdu do klienta. Firma konstruuje sprawdzone,bezpieczne niskoemisyjne i nowoczesne maszyny piekarnicze i cukiernicze.

 

HASBORG jest dynamicznie rozwijającą się firmą, posiadającą własny zakład produkcyjny. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 1997 roku i jest w tej chwili jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców maszyn piekarniczych i cukierniczych. W ofercie firmy znajdują się nowoczesne urządzenia do formowania i wypieku ciastek, mieszarka spiralna, maszyny do oblewania czekoladą oraz całe linie przemysłowe.

Wśród proponowanych przez markę urządzeń znajdują się także piece tunelowe, tunele chłodnicze. W asortymencie HASBORG znajdziesz wszystko, co potrzebne, aby wyposażyć małą i dużą piekarnię lub cukiernię. Aparatura pozwala na produkcję wielu rodzajów ciastek, o różnych kształtach i kolorach. Urządzenia HASBORG dostosowane są do wyrobu ciasteczek piernikowych, kruchych, biszkoptowych czy bezowych. Gotowe wyroby są estetyczne, smaczne i powtarzalne. Maszyny piekarnicze świetnie sprawdzą się zarówno w niewielkiej kuchni hotelowej czy restauracji, jak i w wyposażeniu profesjonalnej piekarni bądź cukierni.

Wszystkie urządzenia HASBORG posiadają menu w kilku językach i są wyposażone w system umożliwiający zapisywanie receptur i przepisów w pamięci urządzenia. Dodatkowym udogodnieniem jest łączność maszyn z serwisem, co daje możliwość naprawy usterek oraz zmianę ustawień bez konieczności wyjazdu do klienta. Maszyny tworzone są z najlepszych podzespołów oraz solidnych materiałów. Dzięki możliwości wyboru dodatkowych funkcji, każdy z klientów HASBORG może dostosować urządzenie do swoich potrzeb i oczekiwań. HASBORG to przedsiębiorstwo znane z produkcji innowacyjnych maszyn cukierniczych i piekarniczych. Jeśli szukasz energooszczędnych i niezawodnych urządzeń, wybór produktów tej marki będzie bardzo dobrą decyzją.

Firma Hasborg zajmuje się produkcją nowoczesnych maszyn i urządzeń przeznaczonych do wyrobu słodyczy i ciast. Oferta marki obejmuje między innymi maszyny służące do przygotowania ciasta, do jego wypieku, maszyny formujące, maszyny do oblewania i schładzania czekolady. Są to urządzenia, które sprawdzą się zarówno w dużym przedsiębiorstwie działającym w branży cukierniczej lub piekarniczej, jak również w małej piekarni lub cukierni. Wszystkie urządzenia Hasborg to maszyny wysokiej klasy, niezawodne i funkcjonalne.

Hasborg - piece cukiernicze (9)

Paweł Marek

2023-04-27 12:20:58

Adres IP:

*.*.*.31

Polecam Hasborg, maszyny spisują się świetnie, wyposażyliśmy się w maszyny cukiernicze Triomax III. Sprzęt jest energooszczędny, to niezastąpione rozwiązanie w pracy na codzień. Zamówienie zrealizowane w terminie.

ocena

5
Ireneusz

2020-06-22 11:56:10

Adres IP:

*.*.*.101

Jako długoletni klient mogę napisać, że dostarczane maszyny są stale dopracowywane, producent stawia duży nacisk na niezawodność a serwis działa szybko i profesjonalnie. Obsługa klienta odznacza się wysoką kulturą i zawsze skutecznie stara się pomóc. Pełen profesjonalizm.

ocena

5
Marek

2020-06-16 11:07:04

Adres IP:

*.*.*.87

Najlepszy na rynku dostarczyciel maszyn do automatyzacji produkcji. Polecam Hasborg - solidna marka z długoletnim doświadczeniem.

ocena

5
Przemysław

2020-05-20 06:09:51

Adres IP:

*.*.*.59

Niezawodne urządzenia dla piekarzy i cukierników, poznałem firmę dawno temu na targach - wyposażenie zakładu w ich urządzenia stworzyło mi kompletnie nowe możliwości i co najważniejsze stałą jakość od wielu lat. POLECAM.

ocena

5
Max

2019-08-12 12:34:55

Adres IP:

*.*.*.45

Piec tunelowy marki Hasborg to świetna inwestycja.

ocena

5
Krystyna

2019-03-21 22:43:04

Adres IP:

*.*.*.33

Maszyny do wypieku ciastek marki Hasborg są przede wszystkim bardzo wydajne i znacznie ułatwiają pracę w cukierni.

ocena

5
Paweł

2018-08-12 14:32:55

Adres IP:

*.*.*.77

Szczerze polecam maszyny od firmy Hasborg.

ocena

5
Znasz pracodawcę Hasborg?

2018-06-21 23:57:01

Adres IP:

*.*.*.100

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Hasborg? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy? Zapraszamy do pisania w komentarzach swoje pytania. Jeżeli byłeś lub nadal jesteś pracownikiem firmy Hasborg zapraszamy również do opisywania swoich doświadczeń i wrażeń o firmie.
Klient

2018-02-11 14:32:45

Adres IP:

*.*.*.32

Wysoka jakość, prosta obsługa, wydajność to jedne z wielu zalet maszyn od Hasborga. Polecam zakup nie tylko do dużych fabryk.

ocena

5

Inne firmy

PFR pożyczka hipoteczna dla firm

Króla Kazimierza 7/2
35-061 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Kanet Meble Rzeszów

Rudna Wielka 62A
36-054 Mrowla

Średnia Ocena

5/5
Meblon

Nowa Wieś 12
36-001 Trzebownisko

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Biobud. Firma-90 budownictwa wodnego, melioracyjnego i robót drogowych. Schabikowski J.?...

Znasz pracodawcę Biobud. Firma-90 budownictwa wodnego, melioracyjnego i robót drogowych. Schabikowski J.?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Eurokrusz Sp. z o.o. PPHU? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy?...

Znasz pracodawcę Eurokrusz Sp. z o.o. PPHU?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Bartczak Dariusz Uslugi Remontowo-Budowlane? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego...

Znasz pracodawcę Bartczak Dariusz Uslugi Remontowo-Budowlane?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Luksusowe meble włoskie Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble włoskie Katowice - Italmeble

al. Walentego Roździeńskiego 199
40-313 Katowice

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

W jaki sposób poprawić wydajność linii produkcyjnych z maszynami pakującymi?

W jaki sposób poprawić wydajność linii produkcyjnych z maszynami pakującymi?

Co czeka przyszłość produkcji z maszynami pakującymi?

Co czeka przyszłość produkcji z maszynami pakującymi?

Bezpieczeństwo żywności w procesie produkcyjnym

Bezpieczeństwo żywności w procesie produkcyjnym