Klinika flebologii Warszawa Doppler Instytut

Josepha Conrada 24,
01-922 Warszawa

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 4 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Doppler Instytut to najlepsza klinika flebologii w Warszawie, która powstała w celu zapewnienia pacjentom kompleksowej opieki w przypadku diagnostyki, leczenia, a następnie profilaktyki chorób układu krwionośnego. W nowoczesnej klinice pracuje wykwalifikowany i doświadczony zespół lekarzy flebologów, a także specjalistów endokrynologów, internistów czy chirurgów naczyniowych, dzięki którym możliwe jest kompleksowe działanie gwarantujące pacjentom opiekę na najwyższym poziomie w jednej placówce, co zaoszczędzi stresu związanego z przemieszczaniem się od lekarza do lekarza.

 

Centrum Angiochirurgii dopplerinstytut.pl skupia wielu lekarzy zajmujących się na co dzień leczeniem naczyń krwionośnych. Filozofią działania   Centrum Flebologii w Warszawie Doppler Instytut jest pełne zaangażowanie oraz kompleksowość opieki nad pacjentami szukających dobrego leczenia naczyń żylnych przez doskonale wyszkolonego oraz doświadczonego zespołu lekarzy składający się z grupy specjalistów, których łączy pasja do Flebologii.   Centrum Flebologiczne DopplerInstytut wzajemnie uzupełnia się doświadczenie i wiedza pielęgniarek, fizjoterapeutów oraz lekarzy jak również ciepłe podejście do pacjenta, który zostanie otoczony należytą opieką oraz niezbędnym leczeniem.   Centrum Flebologii Doppler Instytut zatrudnia specjalistów niezbędnych do leczenia problemów z naczyniami krwionośnymi takich jak lekarze chirurgii naczyniowej, radiolodzy, specjaliści od kardiologii, lekarze chirurgii plastycznej, interniści, lekarze ginekologii, dzięki którym  Klinika Angiochirurgii www.dopplerinstytut.pl skupia wielu lekarzy zajmujących się na co dzień leczeniem schorzeń naczyń krwionośnych jest w stanie pomóc w każdych problemach z naczyniami żylnymi.

Odwiedź powiązane internetowe katalogi Klinika Angiochirurgi-Naczyniowej Doppler Instytut:


Klinika Flebologiczna Doppler Instytut   przyjmuje pacjentów poniedziałek - piątek od 9:00 do 20:00, oraz w soboty od 9:00 do 14:00, dzięki czemu każdy ma możliwość umówienia się na wizytę w dowolnym terminie. Centrum medyczne Doppler Instytut mieści ul. Josepha Conrada 24 w Warszawie. Numer telefonu 22 535 30 22. Jeżeli szukasz kliniki, która skutecznie zajmie się problemami np. żylaki kończyn dolnych, przewlekłą niewydolnością żylną a także obrzękiem tłuszczowym, Centrum Angiochirurgii dopplerinstytut.pl to dobre miejsce dla Ciebie.

Przypisy artykułów chirurgii naczyniowej dla z zewnętrznych medycznych serwisów www:


Klinika kompleksowego leczenia nóg Doppler Instytut działa od poniedziałku do piątku. W Doppler Instytut dla wykwalifikowanych lekarzy najważniejsze jest dobro oraz komfort podopiecznych, dlatego flebolodzy wciąż poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w ogólnoświatowych szkoleniach i konferencjach.

Klinika flebologii w Warszawie dba o komfort oraz dobro swoich pacjentów oferując im kompleksową pomoc na najwyższym poziomie. Specjaliści pracujący w Doppler Instytut często odwiedzają placówki amerykańskie, rosyjskie, francuskie i włoskie, dzięki czemu wprowadzają w swojej klinice nowoczesne i małoinwazyjne rozwiązania walki z żylakami oraz innymi chorobami układu krwionośnego. Niezwykle ważne jest to, że Doppler Instytut nie trzyma się utartych schematów i do każdego pacjenta dobiera leczenie indywidualnie, co pozwala szybko i sprawnie odkryć przyczynę problemu i wprowadzić odpowiednie leczenie — farmakologiczne, uciskowe lub zabiegowe w postaci tradycyjnej operacji, klejenia żylaków czy zabiegów małoinwazyjnych, np. skleroterapii, fal radiowych czy nowoczesnego lasera.

Klinika flebologii Warszawa Doppler Instytut (4)

Iwona

2023-01-19 15:04:28

Adres IP:

*.*.*.37

Polecam dr Piotr Pietruski z Doppler Instytut Warszawa. Doświadczony specjalista, doskonałe podejście do pacjenta - fachowa pomoc. Klinika Flebologii Warszawa posiada kompleksową ofertę leczenia żylaków za pomocą nowoczesnych metod, miejsce godne polecenia.

ocena

5
Adam

2022-03-03 09:22:48

Adres IP:

*.*.*.24

Polecam. Leczenie przebiegło pomyślnie. Bardzo dobra klinika flebologii.

ocena

5
Julia

2022-02-03 17:17:01

Adres IP:

*.*.*.67

Polecam. Placówka świadczy naprawdę wysokiej jakości usługi. Zabieg pomógł mi pozbyć się mojego długoletniego problemu.

ocena

5
Dominika

2022-01-27 13:19:42

Adres IP:

*.*.*.96

Znakomity lekarz flebolog, który zna się na swoim fachu.

ocena

5

Inne firmy

Obsługa prawna i podatkowa WHITEBERG

Rejtana 20A
35-310 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Nazwa.pl

Cystersów 20a
31-553 Kraków

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Pożyczamy Sobie - Serwis z ogłoszeniami o wynajmie


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Jaroslawki SC. Kopalnia zwiru. Tobola P.S.? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę...

Znasz pracodawcę Jaroslawki SC. Kopalnia zwiru. Tobola P.S.?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Janiak Elzbieta Uslugi Zaladunkowe? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy?...

Znasz pracodawcę Janiak Elzbieta Uslugi Zaladunkowe?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Pracownie Konserwacji Zabytków Zamek sp. z o.o.? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego...

Znasz pracodawcę Pracownie Konserwacji Zabytków Zamek sp. z o.o.?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Luksusowe meble włoskie Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble włoskie Katowice - Italmeble

al. Walentego Roździeńskiego 199
40-313 Katowice

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

W jaki sposób poprawić wydajność linii produkcyjnych z maszynami pakującymi?

W jaki sposób poprawić wydajność linii produkcyjnych z maszynami pakującymi?

Co czeka przyszłość produkcji z maszynami pakującymi?

Co czeka przyszłość produkcji z maszynami pakującymi?

Bezpieczeństwo żywności w procesie produkcyjnym

Bezpieczeństwo żywności w procesie produkcyjnym