Kołodziejczykowie - dentysta Rzeszów

ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 10a,
35-509 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 3 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Kołodziejczykowie to profesjonalny gabinet stomatologiczny. Mieści się on na ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 10 a w Rzeszowie. Gabinet działa na rynku stomatologicznym od ponad 25 lat. tak duże doświadczenie oraz wysoko wykwalifikowana kadra pozwala świadczyć usługi najwyższej jakości.

Zobacz również inne artykuły  dla  Gabinet stomatologiczny Rzeszów:


Kołodziejczykowie - dentysta Rzeszów to rodzinna firma zatrudniająca profesjonalnych pracowników którzy dbają o to by wykonywane przez nich zabiegi spełniały najwyższe standardy. W gabinecie panuje zawsze miła atmosfera dzięki czemu pacjenci czują się bezpiecznie i komfortowo. Dużą zaletą są elastyczne godziny pracy, które umożliwiają wykonanie usługi w czasie dogodnym dla pacjenta. Umówienie wizyty jest możliwe nawet w sobotę.
Gabinet świadczy usługi z zakresu stomatologi zachowawczej, ortodoncji, leczenia kanałowego, protetyki, a także wybielania. W ramach stomatologii zachowawczej pacjenci mogą skorzystać z leczenia próchnicy zębów, leczenia endodontycznego, likwidacji diastem między zębowych, profesjonalnego usuwania złogów nazębnych, piaskowania szkliwa, profilaktyki próchnicy czyli lakierowania i lakowania, a także stomatologi estetycznej, która obejmuje wybielanie zębów.


W gabinecie Kołodziejczykowie można skorzystać, także z leczenia ortodontycznego pod okiem specjalisty II stopni, ortodonty Doroty Kołodziejczyk. Wykorzystywane są tu nowoczesne techniki terapeutyczne leczenia ortodontycznego, które pozwalają pozbyć się wad zgryzu i wad zębowych. Warto wspomnieć ze jedną z usług oferowanych prze ten gabinet jest protetyka. W tym zakresie najwyższej jakości uzupełnienia protetyczne są możliwe, dzięki współpracy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi. Gabinet ten każdego pacjenta traktuje indywidualnie, dzięki czemu pacjenci chętnie do nich wracają i rekomendują usługi gabinetu rodzinie i znajomym.

Zobacz pozostałe wizytówki dla  Kołodziejczykowie stomatolog Rzeszów:


Decydując się na zabiegi razem z Gabinetem Stomatologicznym Kołodziejczykowie, masz do wyboru wiele opcji jakie oferują lekarze dentyści. Jedną spośród nich jest przeciwdziałanie oraz leczenie próchnicy. Wszyscy pacjenci mogą liczyć na wykwalifikowaną opiekę ze strony personelu gabinetu stomatologicznego. Decycując się na gabinet w rzeszowie, w ofercie wyszukasz również usługi związane z ortodoncją. Zakładanie metalowych i ceramicznych aparatów wykonywane jest pod nadzorem dr Dorotę Kołodziejczyk - specjalistkę, posiadającą wieloletnie praktykę, wyuczoną pod okiem najlepszych ortodontów również za granicą.


Wykorzystywanie najnowocześniejszej aparatury amerykańskiej produkcji do badania zębów, odznacza Kołodziejczykowie Rodzinny Gabinet Stomatologiczny na tle innych gabinetów dentystycznych. Marka gabinetu działa z misją. Użytkując nowoczesny sprzęt, stosuje kanałowe leczenie zębów, zakłada korony, protezy akrylowe oraz szkieletowe, jak również licówki porcelanowe. W razie prośby pacjenta, gabinet wykona też wybielanie uzębienia, które dla utrzymania optymalnego efektu   należy powtarzać co 6-12 miesięcy. Zespół   Kołodziejczykowie Rodzinnego Gabinetu Stomatologicznego   traktuje wszystkich pacjentów bardzo profesjonalnie. . Miła i przyjazna pacjentom atmosfera w gabinecie nadaje komfortu podczas każdej wizyty. Gabinet stomatologiczny zaprasza również najmłodszych pacjentów, to świetnie miejsce na pierwszą i kolejną wizytę u dentysty z dzieckiem. Zakład stomatologiczny posiada także nowoczesne wyposażenie, min. najnowszej generacji aparat do zdjęć Rentgenowskich - maszyna pozwalające robić wysoce dokładne zdjęcia RTG, mikroskop stomatologiczny, czy inne technologie, które przyczyniają się do jeszcze lepszego badania uzębienia, w tym ich lepszej diagnostyki.

Kołodziejczykowie - dentysta Rzeszów (3)

Justyna Miśkiewicz

2023-11-27 14:53:58

Adres IP:

*.*.*.55

Polecam - super efekty leczenia ortodontycznego.

ocena

5
Ula

2019-04-05 21:34:55

Adres IP:

*.*.*.23

Super dentysta, najlepszy w całym Rzeszowie.

ocena

5
Lidia

2018-06-12 12:52:33

Adres IP:

*.*.*.47

Jestem pacjentką gabinetu stomatologicznego od kilku już lat. Zawsze panuje tu miła atmosfera i czuję,że jestem w dobrych rękach.

ocena

5

Inne firmy

Kernau Polska

Danielewicza 6/14
37-100 Łańcut

Średnia Ocena

3.8/5
Notariusz Szyndak M. Rzeszów

Lisa- Kuli 18/13
35-025 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Sklep meblowy meblemix.pl

Wólka Podleśna 440
36-002 Jasionka

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Agencja Softnetium content marketing

Jestem zadowolony z treści jakie przygotowują dla mnie ludzie z Softnetium, dodatkowo zdecydowałem się jeszcze skorzystać z usługi...

Wezyr39

Średnia Ocena

5/5

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Mat Plan Maciej Mlodziejowski? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy?...

Znasz pracodawcę Mat Plan Maciej Mlodziejowski?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Ineo-Inwestycje Nadzory Doradztwo Pitula Iwona? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego...

Znasz pracodawcę Ineo-Inwestycje Nadzory Doradztwo Pitula Iwona?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Meble włoskie Katowice - Italmeble

al. Walentego Roździeńskiego 199
40-313 Katowice

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Technetium profesjonalne strony www

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

W jaki sposób poprawić wydajność linii produkcyjnych z maszynami pakującymi?

W jaki sposób poprawić wydajność linii produkcyjnych z maszynami pakującymi?

Co czeka przyszłość produkcji z maszynami pakującymi?

Co czeka przyszłość produkcji z maszynami pakującymi?

Bezpieczeństwo żywności w procesie produkcyjnym

Bezpieczeństwo żywności w procesie produkcyjnym