LINEA chemia do hoteli

Warszawska 139,
35-205 Rzeszów

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 9 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Firma Linea zajmuje się przede wszystkim sprzedażą nowoczesnych maszyn czyszczących, a także efektywnie działających środków czystości. W ofercie marki dostępne są maszyny czyszczące, szorowarki i polerki, wózki hotelowe, wózki do sprzątania, pady czyszczące, odkurzacze, urządzenia i odkurzacze piorące, a także profesjonalną chemia do hoteli i inne akcesoria do urządzeń.

Linea to firma, która od ponad dziesięciu lat funkcjonuje na rynku, dzięki czemu oferowane środki czystości oraz maszyny czyszczące mogą być wykorzystywane w zakładach produkcyjnych, a także w obiektach handlowych. Linea współpracuje z producentami renomowanych maszyn oraz artykułów do zachowania czystości. Do najważniejszych producentów rozpowszechnianych przez Linea należą: TASKI, DIVERSEY, SPLAST oraz PAPERNET. Dzięki współpracy z takimi dostawcami firma oferuje swoim klientom szeroki wybór wysokiej jakości produktów. Marka posiada również szeroki wybór innowacyjnych systemów dozujących, dzięki którym można wykorzystywać poszczególne produkty w wystarczających ilościach do wyczyszczenia powierzchni.

 

 

Dystrybutor urządzeń TASKI Linea Rzeszów to firma , która zajmuje się handlem , leasingiem oraz fachowym serwisem maszyn do sprzątania , które pomogą zachować higienę oraz czystość w centrum handlowym, placówce , czy też w bazie produkcyjnej . Firma Linea w swoim sklepie internetowym proponuje odbiorcom rozległy wachlarz dodatków do czyszczenia a również środki czystości, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie Firma Linea przygotowuje instruktaże , a także prezentacje automatów sprzątających , dzięki czemu zainteresowani mają możliwość wybrać spośród szerokiej oferty urządzenia czyszczące , pasujące do ich indywidualnymi preferencjami i oczekiwaniami .

 

Odwiedz pozostałe porady powiązane z Linea :

Firma Linea swoją placówkę ma usytuowaną przy ulicy Warszawskiej 139 w Rzeszowie . Linea Jakubczyk-Kłeczek Sp. j. to producent , oferująca specjalistyczne urządzenia czyszczące od firmy Taski , które zagwarantują klientom dużą skuteczność sprzątania i niebywałą wytrzymałość Bogata oferta składa się również z wózków hotelowych, szorowarek i polerek, jak również z odkurzaczy piorących , znakomicie nadające się do szorowania powierzchni tapicerek oraz dywanów za pomocą nowoczesnych rozwiązaniom , które sprawnie i skutecznie dają rady choćby z najtrudniejszymi zabrudzeniami . Ogromną popytem cieszą się także zamiatarki, odkurzacze, wózki do sprzątania czy pady czyszczące , przeznaczone do eliminacji luźnych zabrudzeń z gładkich oraz sztywnych powierzchni.

 

Polska firma Linea cieszy się powodzeniem wśród klientów, ponieważ jest autoryzowanym dealerem oraz licencjonowanym serwisem TASKI , przez co posiada stały dostęp do zamienników części , co umożliwia szybką wymianę elementów i ekspresowe naprawę sprzętu . Jeśli urządzenia nie da się szybko serwisować , dostarczana jest maszyna zamienna , co pozwala na kontynuowanie pracy . Firma Linea prowadzi także okresowe przeglądy , dlatego, że systematyczne nadzorowanie stanu maszyn sprzątających zmniejsza zagrożenie pojawienia się poważnych defektów czy przestoju urządzeń .

 

Wpisy do innych  strony www Linea :Linea jest firmą, która swoją bogatą ofertę kieruje zarówno do dużych przedsiębiorstw, jak i do mniejszych firm, do każdego klienta podchodzi indywidualnie — analizuje jego potrzeby i doradza mu możliwie najlepsze rozwiązania. Długofalowa współpraca z klientem polega nie tylko na wsparciu i pomocy podczas dokonywania zakupu, ale również na opiece posprzedażowej. Takie działanie umożliwia zbierania cennych opinii na temat sprzedawanych produktów, co pozwala w spójny sposób kształtować asortyment marki. Kompleksowa oferta obejmuje również wynajem maszyn czyszczących TASKI, a także ich profesjonalne serwisowanie. Szeroki wybór dostępnych maszyn sprzątających pozwala dostosować konkretny model do potrzeb danego obiektu. Jeżeli klient jest niezdecydowany, najpierw może poznać oferowane technologie i zobaczyć jak działają w praktyce, a następnie dokonać jego zakupu lub wypożyczenia.

LINEA chemia do hoteli (9)

Sabina

2019-12-09 11:18:00

Adres IP:

*.*.*.93

Profesjonalne środki chemiczne. Moja firma sprzątająca szybko i skutecznie radzi sobie z utrzymaniem porządku i czystości w hotelach, biurach itp.

ocena

5
Weronika

2019-08-29 20:26:42

Adres IP:

*.*.*.21

Utrzymują dobrze higienę i estetyczny wygląd pomieszczeń. Do tego są bardzo wydajne. Wszystko na plus. Firma Linea służy mi od wielu lat i współpraca przebiega bardzo dobrze.

ocena

5
Monika

2019-07-14 13:36:45

Adres IP:

*.*.*.23

Środki czystości na najwyższym poziomie.

ocena

5
Maria

2019-06-20 14:43:40

Adres IP:

*.*.*.67

Maszyny czyszczące bardzo dobrze mi się użytkują. Wszystko poprawnie działa.

ocena

5
Karol

2019-05-19 11:20:08

Adres IP:

*.*.*.21

Używam od lat i firma Diversey spełnia moje wszystkie oczekiwania w utrzymywaniu czystości. Poleciłbym każdemu tę firmę.

ocena

5
Ania

2019-04-19 15:41:30

Adres IP:

*.*.*.23

U mnie bardzo sprawdzają się szorowarki. Polecam!!!

ocena

5
Wiesław

2019-04-08 17:33:06

Adres IP:

*.*.*.48

Nie ma lepszej firmy z tak potężnym asortymentem.

ocena

5
Dorota

2018-10-05 13:10:08

Adres IP:

*.*.*.87

Środki chemiczne wysokiej jakości. Obsługa sprzątająca mojego hotelu jest zadowolona i bardzo dobrze pracuje się jej z ich pomocą.

ocena

5
Artur

2018-09-05 14:17:16

Adres IP:

*.*.*.44

Środki czyszczące są świetne. Posiadają szerokie zastosowanie w mojej rezydencji. Bezproblemowe i wysokiej klasy środki chemiczne, które poradzą sobie z każdym zabrudzeniem.

ocena

5

Inne firmy

Rehavitae - Ortopedia w Ostrowcu

Denkowska 45a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Dom weselny Pstrągowa - Siedlisko Janczar

Pstrągowa 815
38-121 Pstrągowa

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Rembet - Roboty dekarsko - blacharskie - Michalak B.? Zastanawiasz się czy warto aplikować na...

Znasz pracodawcę Rembet - Roboty dekarsko - blacharskie - Michalak B.?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Brukarstwo sp.j. Zaklad Drogowy Elzbieta Brusnicka Bozydar Kotowicz Jerzy Bartosiak?...

Znasz pracodawcę Brukarstwo sp.j. Zaklad Drogowy Elzbieta Brusnicka Bozydar Kotowicz Jerzy Bartosiak?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Darpar. Parys D.? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy? Zapraszamy do...

Znasz pracodawcę Darpar. Parys D.?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Luksusowe meble włoskie Gdańsk

al. Grunwaldzka 211
80-266 Gdańsk

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Italmeble Wrocław

ul. Braniborska 14
53-680 Wrocław

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Meble włoskie Katowice - Italmeble

al. Walentego Roździeńskiego 199
40-313 Katowice

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

W jaki sposób poprawić wydajność linii produkcyjnych z maszynami pakującymi?

W jaki sposób poprawić wydajność linii produkcyjnych z maszynami pakującymi?

Co czeka przyszłość produkcji z maszynami pakującymi?

Co czeka przyszłość produkcji z maszynami pakującymi?

Bezpieczeństwo żywności w procesie produkcyjnym

Bezpieczeństwo żywności w procesie produkcyjnym