Producent kompozytów dla lotnictwa Tworzywa Sztuczne PZL Mielec

Wojska Polskiego 3,
39-300 Mielec

5/5

Średnia Ocena
na podstawie 2 ocen

5

Poziom obsługi klienta

5

Jakość wykonanej usługi/produktu

5

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

Zakład produkujący elementy dla kolejnictwa oraz lotnictwa z kompozytów PZL Tworzywa Mielec specjalizuj się w produkcji laminatów i kompozytów wykorzystywanych w kolejnictwie, lotnictwie oraz motoryzacji firma specjalizuje się również w produkcji elementów militarnych.  Producent elementów z Tworzywa sztucznego PZL Mielec ma duże doświadczenie w dziedzinie  dostawcy wyrobów specjalnych z kompozytów ale różnych gałęzi przemysłu energetycznego. W procesie produkcji używane między innymi laminowanie ręczne w temperaturze otoczenia wykonywanie laminatu metodą infuzji , formowanie termoplastyczne , prasowanie i tłoczenie tworzyw sztucznych, wulkanizacja elementów gumowych, formowanie próżniowe tworzyw sztucznych itp. Firma w procesie produkcji wykorzystuje z specjalistycznych  urządzeń jak: frezarki CNC, numeryczne plotery frezujące, wtryskiwarki sterowane numerycznie, prasy do wulkanizacji gumy o nacisku do 150 ton.

Zobacz powiązane serwisy www z  Producent zespołów kompozytowych PZL Mielec:

 

 

 
Całą ofertą  usług którymi zajmuje się Producent elementów z laminatów dla kolei i lotnictwa PZL Mielec poznasz na stronie: https://www.tworzywamielec.pl/. Poza ofertą zobaczysz także co  i jak firma robi. W portfolio   Mielecki producent kompozytów PZL Mielec są takie elementy jak: laminowane zespoły do turbin wiatrowych, Laminowanych elementów do foteli dentystycznych, elementy wykonane z laminatu do szaf rozdzielczych wysokiego napięcia, elementy dla pociągów. Firma produkuje również produkty dla przemysłu militarnego  np.: hełmy balistyczne przeznaczone dla pracowników ochrony, osłony balistyczne do pojazdów opancerzonych, osłony radarów naziemnych produkty te należą do grupy produktów wysokiego stopnia skomplikowania. Głównym celem T Producent zespołów kompozytowych PZL Mielec jest ciągły rozwój jakości wytwarzanych usług.

Baza artykułów dla z zewnętrznych serwisów online:

 

 


Producent kompozytów dla lotnictwa Tworzywa Sztuczne PZL Mielec to firma, która przynależy do stowarzyszenia "Dolina Lotnicza", a także do "Polsko-Niemieckiej Izby Przemysłowo-Handlowej". Główna siedziba firmy zlokalizowana jest w specjalnej strefie ekonomicznej "Euro-Park Mielec". Od samego początku swojej działalności marka stara się dynamicznie wprowadzać nowoczesne systemy zarządzania jakością, dzięki którym z łatwością uzyskuje potrzebne certyfikaty, które świadczą o wysokiej jakości produkowanych kompozytów.


Firma uzyskała certyfikat kwalifikowanego dostawcy. Wśród klientów marki można wyróżnić m.in. Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o., WSK „PZL-Świdnik” S.A. (grupa Finmeccanica-AgustaWestland), Hawker Beechcraft, Spirit AeroSystems, CAV Aerospace, Bombardier Transportation, Pesa Bydgoszcz SA.

Tworzywa Sztuczne PZL Mielec oprócz produkowania kompozytów dla lotnictwa i kolei oferują także produkcję elementów kompozytowych, tworzywowych i gumowych, które znajdą swoje zastosowanie w różnorodnych gałęziach przemysłu, np. dostępne są elementy kompozytowe przeznaczone do montażu w zespole elektrowni wiatrowych, laminatowe osłony przeznaczone do szaf o wysokim napięciu, a także elementy laminatowe przeznaczone do stworzenia foteli dentystycznych czy usługi malowania.

Wykwalifikowana kadra Tworzywa Sztuczne PZL Mielec jest doświadczona w zarządzaniu jakością produkowanych elementów kompozytowych, co umożliwia zredukowanie kosztów pracy oraz kosztów produkcji, a jednocześnie nie wpływa na jakość oferowanych produktów. Firma swoim klientom dostarcza jedynie elementy kompozytowe o stabilnej jakości, które gwarantują satysfakcję z ich zakupu. Ciągły rozwój firmy umożliwia zapewnienie jej silnych podstaw ekonomicznych, które wpłyną na poszerzenie współpracy z dotychczasowymi klientami z branży kolejowej i lotniczej, a także umożliwią pozyskiwanie nowych klientów z innych branż.

Producent kompozytów dla lotnictwa Tworzywa Sztuczne PZL Mielec (2)

Mariusz

2021-12-20 18:12:22

Adres IP:

*.*.*.59

Polecam Tworzywa Sztuczne PZL Mielec. Od lat nasza współpraca przebiega pomyślnie.

ocena

5
Grzegorz

2021-11-29 14:58:00

Adres IP:

*.*.*.65

Solidna firma, która produkuje bardzo dobrej jakości kompozyty dla kolei i lotnictwa. Polecam.

ocena

5

Inne firmy

Pracownia projektowania wnętrz Jakub Sawicki

Starzyńskiego 22/11
35-508 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
PoppyMakkiSun Polska

Trzciana 73A
36-071 Trzciana

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Klinika Medycyny Estetycznej Warszawa dr Parda

Gruszek i Jabłuszek 7
05-502 Piaseczno

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Legpol. Kamieniarstwo. Filia? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy?...

Znasz pracodawcę Legpol. Kamieniarstwo. Filia?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Grek-Bud - Uslugi remontowo - budowlane - Instalacje wodno-kanalizacyjne, c.o.? Zastanawiasz...

Znasz pracodawcę Grek-Bud - Uslugi remontowo - budowlane - Instalacje wodno-kanalizacyjne, c.o.?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Wodbud sp.j. Zajac i Polaczewski? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy?...

Znasz pracodawcę Wodbud sp.j. Zajac i Polaczewski?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Meble włoskie Katowice - Italmeble

al. Walentego Roździeńskiego 199
40-313 Katowice

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Technetium profesjonalne strony www

Goździkowa 14A
35-604 Rzeszów Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Klinika Medycyny Estetycznej Dr Szczyt

Królewicza Jakuba 37
02-956 Warszawa

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

W jaki sposób poprawić wydajność linii produkcyjnych z maszynami pakującymi?

W jaki sposób poprawić wydajność linii produkcyjnych z maszynami pakującymi?

Co czeka przyszłość produkcji z maszynami pakującymi?

Co czeka przyszłość produkcji z maszynami pakującymi?

Bezpieczeństwo żywności w procesie produkcyjnym

Bezpieczeństwo żywności w procesie produkcyjnym