Hasborg - piece cukiernicze

Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa

4.4/5

Średnia Ocena
na podstawie 8 ocen

4

Poziom obsługi klienta

4

Jakość wykonanej usługi/produktu

4

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

HASBORG jest dynamicznie rozwijającą się firmą, posiadającą własny zakład produkcyjny. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 1997 roku i jest w tej chwili jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców maszyn piekarniczych i cukierniczych. W ofercie firmy znajdują się nowoczesne urządzenia do formowania i wypieku ciastek, mieszarka spiralna, maszyny do oblewania czekoladą oraz całe linie przemysłowe.
Wśród proponowanych przez markę urządzeń znajdują się także piece tunelowe i obrotowe, tunele chłodnicze. W asortymencie HASBORG zajdziesz wszystko, co potrzebne, aby wyposażyć małą i dużą piekarnię lub cukiernię. Aparatura pozwala na produkcję wielu rodzajów ciastek, o różnych kształtach i kolorach.
Urządzenia HASBORG dostosowane są do wyrobu ciasteczek piernikowych, kruchych, biszkoptowych czy bezowych. Gotowe wyroby są estetyczne, smaczne i powtarzalne. Maszyny piekarnicze świetnie sprawdzą się zarówno w niewielkiej kuchni hotelowej czy restauracji, jak i w wyposażeniu profesjonalnej piekarni bądź cukierni.
Wszystkie urządzenia HASBORG posiadają menu w kilku językach i są wyposażone w system umożliwiający zapisywanie receptur i przepisów w pamięci urządzenia. Dodatkowym udogodnieniem jest łączność maszyn z serwisem, co daje możliwość naprawy usterek oraz zmianę ustawień bez konieczności wyjazdu do klienta.
Maszyny tworzone są z najlepszych podzespołów oraz solidnych materiałów. Dzięki możliwości wyboru dodatkowych funkcji, każdy z klientów HASBORG może dostosować urządzenie do swoich potrzeb i oczekiwań.
HASBORG to przedsiębiorstwo znane z produkcji innowacyjnych maszyn cukierniczych i piekarniczych. Jeśli szukasz energooszczędnych i niezawodnych urządzeń, wybór produktów tej marki będzie bardzo dobrą decyzją.
Firma Hasborg zajmuje się produkcją nowoczesnych maszyn i urządzeń przeznaczonych do wyrobu słodyczy i ciast.
Oferta marki obejmuje między innymi maszyny służące do przygotowania ciasta, do jego wypieku, maszyny formujące, maszyny do oblewania i schładzania. Są to urządzenia, które sprawdzą się zarówno w dużym przedsiębiorstwie działającym w branży cukierniczej lub piekarniczej, jak również w małej piekarni lub cukierni. Wszystkie urządzenia Hasborg to maszyny wysokiej klasy, niezawodne i funkcjonalne.

Hasborg - piece cukiernicze (8)

Ireneusz

2020-06-22 11:56:10

Adres IP:

*.*.*.101

Jako długoletni klient mogę napisać, że dostarczane maszyny są stale dopracowywane, producent stawia duży nacisk na niezawodność a serwis działa szybko i profesjonalnie. Obsługa klienta odznacza się wysoką kulturą i zawsze skutecznie stara się pomóc. Pełen profesjonalizm.

ocena

5
Marek

2020-06-16 11:07:04

Adres IP:

*.*.*.87

Najlepszy na rynku dostarczyciel maszyn do automatyzacji produkcji. Polecam Hasborg - solidna marka z długoletnim doświadczeniem.

ocena

5
Przemysław

2020-05-20 06:09:51

Adres IP:

*.*.*.59

Niezawodne urządzenia dla piekarzy i cukierników, poznałem firmę dawno temu na targach - wyposażenie zakładu w ich urządzenia stworzyło mi kompletnie nowe możliwości i co najważniejsze stałą jakość od wielu lat. POLECAM.

ocena

5
Max

2019-08-12 12:34:55

Adres IP:

*.*.*.45

Piec tunelowy marki Hasborg to świetna inwestycja.

ocena

5
Krystyna

2019-03-21 22:43:04

Adres IP:

*.*.*.33

Maszyny do wypieku ciastek marki Hasborg są przede wszystkim bardzo wydajne i znacznie ułatwiają pracę w cukierni.

ocena

5
Paweł

2018-08-12 14:32:55

Adres IP:

*.*.*.77

Szczerze polecam maszyny od firmy Hasborg.

ocena

5
Znasz pracodawcę Hasborg?

2018-06-21 23:57:01

Adres IP:

*.*.*.100

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Hasborg? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy? Zapraszamy do pisania w komentarzach swoje pytania. Jeżeli byłeś lub nadal jesteś pracownikiem firmy Hasborg zapraszamy również do opisywania swoich doświadczeń i wrażeń o firmie.
Klient

2018-02-11 14:32:45

Adres IP:

*.*.*.32

Wysoka jakość, prosta obsługa, wydajność to jedne z wielu zalet maszyn od Hasborga. Polecam zakup nie tylko do dużych fabryk.

ocena

5

Inne firmy

Rehavitae - Ortopedia w Ostrowcu

Denkowska 45a
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Średnia Ocena

5/5
Domek Radawa


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Agencja Softnetium content marketing

Goździkowa 14 A/4
35-604 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Losowe komentarze

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Olfarb. FHU. Groszkowska O.? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy?...

Znasz pracodawcę Olfarb. FHU. Groszkowska O.?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Mater Bud. Hurtownia budowlana. Grzelak M.? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę...

Znasz pracodawcę Mater Bud. Hurtownia budowlana. Grzelak M.?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Cmot? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy? Zapraszamy do pisania w...

Znasz pracodawcę Cmot?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Rad-Pol żyrandole nowoczesne

Sadowa 56
05-800 Pruszków

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Marketing farmaceutyczny Neovinci

Puławska 14
02-512 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
PFR pożyczka hipoteczna dla firm

KRÓLA KAZIMIERZA 7/2
35-061 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Artykuły

Jak wybrać odpowiednie miejsce na szkolenie

Jak wybrać odpowiednie miejsce na szkolenie

Strony produktowe - kiedy warto w nie zainwestować?

Strony produktowe - kiedy warto w nie zainwestować?

Czy warto zainwestować w linie do produkcji ciastek?

Czy warto zainwestować w linie do produkcji ciastek?