Hasborg - piece cukiernicze

Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa

4.4/5

Średnia Ocena
na podstawie 8 ocen

4

Poziom obsługi klienta

4

Jakość wykonanej usługi/produktu

4

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

HASBORG jest dynamicznie rozwijającą się firmą, posiadającą własny zakład produkcyjny. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 1997 roku i jest w tej chwili jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców maszyn piekarniczych i cukierniczych. W ofercie firmy znajdują się nowoczesne urządzenia do formowania i wypieku ciastek, mieszarka spiralna, maszyny do oblewania czekoladą oraz całe linie przemysłowe.
Wśród proponowanych przez markę urządzeń znajdują się także piece tunelowe i obrotowe, tunele chłodnicze. W asortymencie HASBORG zajdziesz wszystko, co potrzebne, aby wyposażyć małą i dużą piekarnię lub cukiernię. Aparatura pozwala na produkcję wielu rodzajów ciastek, o różnych kształtach i kolorach.
Urządzenia HASBORG dostosowane są do wyrobu ciasteczek piernikowych, kruchych, biszkoptowych czy bezowych. Gotowe wyroby są estetyczne, smaczne i powtarzalne. Maszyny piekarnicze świetnie sprawdzą się zarówno w niewielkiej kuchni hotelowej czy restauracji, jak i w wyposażeniu profesjonalnej piekarni bądź cukierni.
Wszystkie urządzenia HASBORG posiadają menu w kilku językach i są wyposażone w system umożliwiający zapisywanie receptur i przepisów w pamięci urządzenia. Dodatkowym udogodnieniem jest łączność maszyn z serwisem, co daje możliwość naprawy usterek oraz zmianę ustawień bez konieczności wyjazdu do klienta.
Maszyny tworzone są z najlepszych podzespołów oraz solidnych materiałów. Dzięki możliwości wyboru dodatkowych funkcji, każdy z klientów HASBORG może dostosować urządzenie do swoich potrzeb i oczekiwań.
HASBORG to przedsiębiorstwo znane z produkcji innowacyjnych maszyn cukierniczych i piekarniczych. Jeśli szukasz energooszczędnych i niezawodnych urządzeń, wybór produktów tej marki będzie bardzo dobrą decyzją.
Firma Hasborg zajmuje się produkcją nowoczesnych maszyn i urządzeń przeznaczonych do wyrobu słodyczy i ciast.
Oferta marki obejmuje między innymi maszyny służące do przygotowania ciasta, do jego wypieku, maszyny formujące, maszyny do oblewania i schładzania. Są to urządzenia, które sprawdzą się zarówno w dużym przedsiębiorstwie działającym w branży cukierniczej lub piekarniczej, jak również w małej piekarni lub cukierni. Wszystkie urządzenia Hasborg to maszyny wysokiej klasy, niezawodne i funkcjonalne.

Hasborg - piece cukiernicze (8)

Ireneusz

2020-06-22 11:56:10

Adres IP:

*.*.*.101

Jako długoletni klient mogę napisać, że dostarczane maszyny są stale dopracowywane, producent stawia duży nacisk na niezawodność a serwis działa szybko i profesjonalnie. Obsługa klienta odznacza się wysoką kulturą i zawsze skutecznie stara się pomóc. Pełen profesjonalizm.

ocena

5
Marek

2020-06-16 11:07:04

Adres IP:

*.*.*.87

Najlepszy na rynku dostarczyciel maszyn do automatyzacji produkcji. Polecam Hasborg - solidna marka z długoletnim doświadczeniem.

ocena

5
Przemysław

2020-05-20 06:09:51

Adres IP:

*.*.*.59

Niezawodne urządzenia dla piekarzy i cukierników, poznałem firmę dawno temu na targach - wyposażenie zakładu w ich urządzenia stworzyło mi kompletnie nowe możliwości i co najważniejsze stałą jakość od wielu lat. POLECAM.

ocena

5
Max

2019-08-12 12:34:55

Adres IP:

*.*.*.45

Piec tunelowy marki Hasborg to świetna inwestycja.

ocena

5
Krystyna

2019-03-21 22:43:04

Adres IP:

*.*.*.33

Maszyny do wypieku ciastek marki Hasborg są przede wszystkim bardzo wydajne i znacznie ułatwiają pracę w cukierni.

ocena

5
Paweł

2018-08-12 14:32:55

Adres IP:

*.*.*.77

Szczerze polecam maszyny od firmy Hasborg.

ocena

5
Znasz pracodawcę Hasborg?

2018-06-21 23:57:01

Adres IP:

*.*.*.100

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Hasborg? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy? Zapraszamy do pisania w komentarzach swoje pytania. Jeżeli byłeś lub nadal jesteś pracownikiem firmy Hasborg zapraszamy również do opisywania swoich doświadczeń i wrażeń o firmie.
Klient

2018-02-11 14:32:45

Adres IP:

*.*.*.32

Wysoka jakość, prosta obsługa, wydajność to jedne z wielu zalet maszyn od Hasborga. Polecam zakup nie tylko do dużych fabryk.

ocena

5

Inne firmy

Puls Druk

Słowackiego
05-816 Michałowice

Średnia Ocena

3.3/5
Uniqmetal Sp. z o.o


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Kernau Polska

Danielewicza 6/14
37-100 Łańcut

Średnia Ocena

3.8/5

Losowe komentarze

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy ArtVision Arkadiusz Kapitula? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy?...

Znasz pracodawcę ArtVision Arkadiusz Kapitula?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Nowabud s.c. Hurtownia budowlana? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy?...

Znasz pracodawcę Nowabud s.c. Hurtownia budowlana?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Uslugi Projektowe i Nadzór Budowlany H. Suchocki? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego...

Znasz pracodawcę Uslugi Projektowe i Nadzór Budowlany H. Suchocki?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Marketing farmaceutyczny Neovinci

Puławska 14
02-512 Warszawa

Średnia Ocena

5/5
PFR pożyczka hipoteczna dla firm

Hetmańska 4/3
35-045 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Squash Rzeszów

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Jak wybrać odpowiednie miejsce na szkolenie

Jak wybrać odpowiednie miejsce na szkolenie

Strony produktowe - kiedy warto w nie zainwestować?

Strony produktowe - kiedy warto w nie zainwestować?

Czy warto zainwestować w linie do produkcji ciastek?

Czy warto zainwestować w linie do produkcji ciastek?