Hasborg - piece cukiernicze

Rakszawa 508,
37-111 Rakszawa

4.4/5

Średnia Ocena
na podstawie 8 ocen

4

Poziom obsługi klienta

4

Jakość wykonanej usługi/produktu

4

Polecił(a)bym tę firmę znajomym

HASBORG jest dynamicznie rozwijającą się firmą, posiadającą własny zakład produkcyjny. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 1997 roku i jest w tej chwili jednym z najbardziej rozpoznawalnych twórców maszyn piekarniczych i cukierniczych. W ofercie firmy znajdują się nowoczesne urządzenia do formowania i wypieku ciastek, mieszarka spiralna, maszyny do oblewania czekoladą oraz całe linie przemysłowe.
Wśród proponowanych przez markę urządzeń znajdują się także piece tunelowe i obrotowe, tunele chłodnicze. W asortymencie HASBORG zajdziesz wszystko, co potrzebne, aby wyposażyć małą i dużą piekarnię lub cukiernię. Aparatura pozwala na produkcję wielu rodzajów ciastek, o różnych kształtach i kolorach.
Urządzenia HASBORG dostosowane są do wyrobu ciasteczek piernikowych, kruchych, biszkoptowych czy bezowych. Gotowe wyroby są estetyczne, smaczne i powtarzalne. Maszyny piekarnicze świetnie sprawdzą się zarówno w niewielkiej kuchni hotelowej czy restauracji, jak i w wyposażeniu profesjonalnej piekarni bądź cukierni.
Wszystkie urządzenia HASBORG posiadają menu w kilku językach i są wyposażone w system umożliwiający zapisywanie receptur i przepisów w pamięci urządzenia. Dodatkowym udogodnieniem jest łączność maszyn z serwisem, co daje możliwość naprawy usterek oraz zmianę ustawień bez konieczności wyjazdu do klienta.
Maszyny tworzone są z najlepszych podzespołów oraz solidnych materiałów. Dzięki możliwości wyboru dodatkowych funkcji, każdy z klientów HASBORG może dostosować urządzenie do swoich potrzeb i oczekiwań.
HASBORG to przedsiębiorstwo znane z produkcji innowacyjnych maszyn cukierniczych i piekarniczych. Jeśli szukasz energooszczędnych i niezawodnych urządzeń, wybór produktów tej marki będzie bardzo dobrą decyzją.
Firma Hasborg zajmuje się produkcją nowoczesnych maszyn i urządzeń przeznaczonych do wyrobu słodyczy i ciast.
Oferta marki obejmuje między innymi maszyny służące do przygotowania ciasta, do jego wypieku, maszyny formujące, maszyny do oblewania i schładzania. Są to urządzenia, które sprawdzą się zarówno w dużym przedsiębiorstwie działającym w branży cukierniczej lub piekarniczej, jak również w małej piekarni lub cukierni. Wszystkie urządzenia Hasborg to maszyny wysokiej klasy, niezawodne i funkcjonalne.

Hasborg - piece cukiernicze (8)

Ireneusz

2020-06-22 11:56:10

Adres IP:

*.*.*.101

Jako długoletni klient mogę napisać, że dostarczane maszyny są stale dopracowywane, producent stawia duży nacisk na niezawodność a serwis działa szybko i profesjonalnie. Obsługa klienta odznacza się wysoką kulturą i zawsze skutecznie stara się pomóc. Pełen profesjonalizm.

ocena

5
Marek

2020-06-16 11:07:04

Adres IP:

*.*.*.87

Najlepszy na rynku dostarczyciel maszyn do automatyzacji produkcji. Polecam Hasborg - solidna marka z długoletnim doświadczeniem.

ocena

5
Przemysław

2020-05-20 06:09:51

Adres IP:

*.*.*.59

Niezawodne urządzenia dla piekarzy i cukierników, poznałem firmę dawno temu na targach - wyposażenie zakładu w ich urządzenia stworzyło mi kompletnie nowe możliwości i co najważniejsze stałą jakość od wielu lat. POLECAM.

ocena

5
Max

2019-08-12 12:34:55

Adres IP:

*.*.*.45

Piec tunelowy marki Hasborg to świetna inwestycja.

ocena

5
Krystyna

2019-03-21 22:43:04

Adres IP:

*.*.*.33

Maszyny do wypieku ciastek marki Hasborg są przede wszystkim bardzo wydajne i znacznie ułatwiają pracę w cukierni.

ocena

5
Paweł

2018-08-12 14:32:55

Adres IP:

*.*.*.77

Szczerze polecam maszyny od firmy Hasborg.

ocena

5
Znasz pracodawcę Hasborg?

2018-06-21 23:57:01

Adres IP:

*.*.*.100

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Hasborg? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy? Zapraszamy do pisania w komentarzach swoje pytania. Jeżeli byłeś lub nadal jesteś pracownikiem firmy Hasborg zapraszamy również do opisywania swoich doświadczeń i wrażeń o firmie.
Klient

2018-02-11 14:32:45

Adres IP:

*.*.*.32

Wysoka jakość, prosta obsługa, wydajność to jedne z wielu zalet maszyn od Hasborga. Polecam zakup nie tylko do dużych fabryk.

ocena

5

Inne firmy

Masaż Rzeszów

Hetmańska 24
35-045 Rzeszów

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Alladyn Czyszczenie dywanów Rzeszów


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy
Strony Produktowe


Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Losowe komentarze

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Bemal-2. PPU? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy? Zapraszamy do pisania...

Znasz pracodawcę Bemal-2. PPU?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Ekobau FHU. Marek Seredynski? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy?...

Znasz pracodawcę Ekobau FHU. Marek Seredynski?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Chcesz się dowiedzieć więcej o pracodawcy Zaklad Betoniarski Riedel? Zastanawiasz się czy warto aplikować na jego ofertę pracy?...

Znasz pracodawcę Zaklad Betoniarski Riedel?

Średnia Ocena

Oceń pracodawcę
jako pierwszy

Ostatnio dodane firmy

Maxton Design - tuning sklep

Podlesie 26
32-830 Wojnicz

Średnia Ocena

5/5
Restauracja Folwark Rzeszów

Paderewskiego 124a
35-328 Rzeszów

Średnia Ocena

5/5
Centrum Flebologii Warszawa dr Łukasz Paluch

Josepha Conrada 24
01-922 Warszawa

Średnia Ocena

5/5

Artykuły

Tunel chłodniczy - niezbędny w wyposażeniu cukierni?

Tunel chłodniczy - niezbędny w wyposażeniu cukierni?

Jakie zalety ma gra w squasha?

Jakie zalety ma gra w squasha?

Profesjonalne środki czystości stosowane w hotelach

Profesjonalne środki czystości stosowane w hotelach